SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
a ja wczoraj stracilem kobiete mmm w sumie to jestem jeszcze w szoku wiec jak dojde do siebie to powiem wam co o tym mysle m

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Też was kocham

we mnie miłość do żelastwa zaszczepił stary!! to on mnie zapisał 3 lata temu na siłke

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kochaj blizniego swego jak siebie samego" to chyba z bibli czy czegos takiego wzdycham bo nie podoba mi sie to co napisalas typowo materialne poglądy no ale coz to juz norma . No a ja wczoraj wlasnie poznalem za***ista babke hmm tez nei wiem jak sobie poradze he ee a tak po za tym chyba dzialy sie nam pomylil wlasnie wiec 1-8 prolo 200mg e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
jak się dowie jakie z Ciebie ziolko to i tak Cie rzuci i za jakis czas znów sie tu bedziesz wypowiadał (joke)
a teraz serio jakto materialne poglady, co ma piernik do wiatraka, sorry bo nie rozumiem do czego teraz bijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no nie bede juz spamowal przepraszam odbija mi ostatnio od tych sterydow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Mnie sie wydaje ze materializm Ci sie z egoizmem pomerdał, ale looz.
I to dowod własnie, facet sam sie przyznaje ze mu wali po koksach
Na forum nie mozna z Toba wytrzymac a co dopiero jakas laska life ( to byl zart )
Heh ale pomyśl jaki hardcor musze przezywac osoby z mojego otoczenia jak biore thermala i przykladowo dochodzi jeszcze okres Dlatego ostatni tydzien siedze w domu i z nikim sie nie spotykam, bo mogłoby się to zakonczyć kryminałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he he dobre z tym thermalem no zabraklo mi slowa a tak po za tym za duzo tych zartów one nie sa smieszne no z rana mi odbija ale ja sie z babkami wieczorem spotykam to jet oki wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
wydaje Ci się że jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozumiem jak wydaje mi sie ???????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
jeju jaki Ty sztywny jesteś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium