SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
co kto lubi

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Uriel, niech bedzie 17.00

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Ja moze napisze jakies swoje zdanie na ten temat Nie wierze w to ze ten kto bierze lub bedzie bral sterydy to mu po jakims czasie cos nie odwali..czy po pol roku, po roku czy po kilku latach..i tak predzej czy pozniej tak sie stanie. Tylko najgorzej pewnie ze ta osoba nie zauwazy tego ze cos albo robi zle, albo inaczej sie zachowuje albo cos w tym stylu a moze takim czyms zranic sporo osob..
Tak mi sie wydaje i to jest tylko moje zdanie..pozdrawiam

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
my, czyli chłopy mamy dwie głowy - one tylko jedną....to tłumaczy czemu jestesmy lepsi co dwie głowy to nie jedna

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
,,I jak g**** poczuj się, bo ja dziś z całej siły ******.le cie''

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dokładnie Roman - poza tym kto ma sałatę ten ma... hrhrrh

Powiem szczerze, że lubię ten power emocjonalny, który dają anaboliki. Wtedy wszystko p*******li mnie. I o to chodzi!

Koksy zmnieniają ludzi czy się to komuś podoba czy nie! Tyson po Cheque Dropsie odgryzł ucho Holyfieldowi co tłumaczy samo za siebie.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
To jest całkiem normalne że jak czujesz się mocnieszy i silniejszy to trochę patrzysz na innych(słabszych) z góry. Takie jest prawo natury. A kox dodaje jeszcze pewności.

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
Dla mnie branie koksu to jest trucie samego siebie - temu nikt nie zaprzeczy. Jeżeli dziewczynie się to nie podoba to napewno dlatego, że chciałaby żeby jej chłopak był zdrowy. Napewno gdyby nie programy typu TVN na żywo czy jakieś tam rozmowy w toku nie byłoby tak głośno o szkodliwości sterydów i rzeczy, jakie stały się owym 'osobom' po braniu. Co ma powiedzeć dziewczyna po obejrzeniu czegoś takiego i usłyszeniu od was słowa 'steryd' ?

Steryd, narkotyki, alkoholizm - dla mnie nie ma dużej różnicy. Wszystko w dużych ilościach pier.doli nas i niszczy od wewnątrz.

Cieszcie się, że kobiety nie mają zapędów kulturystycznych i że to WY nie musicie im tego zabraniać i bać się o ich zdrowie.

Drugorzędna sprawa (a może i pierwszorzędna) - czy chcielibyście mieć dzieci z partnerem po takiej terapi hormonalnej jak my tu się szprycujemy ? Ja nie i kobieta myśli o tym samym.

Trzeba to czasami wziąść pod uwagę

Każdy jest wart tyle ile może dać od siebie innym

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
mmm ja ostatnio tez stracilem dziewczyne ale wydaje mi sie ze nie bylo to spowodowane koxem bo tak na prawde tylko s1+ jak na razie bralem mmm i praktycznie to chodzilo w tym calkiem o cos innego chociasz musze przyznac ze biorac wlasnie te ph jakos mmm sam nie wiem przestalo mi na niej poprostu zalezec tak jak kiedys praktycznie to przestalo mi zalezec na wszyskim
mmm i ogolnie uwazam ze to bardzo fatalnie ze sie wlasnie tak stalo no ale cozzz

A na sfd tak na prawde wydaje mi sie ze jestem tylko z jednego powodu by wiedziec wiecej o tym co robie i o tym co zamiezam robic chociasz tak na prawde to 99 % rzeczy na forum ciagle sie powtarza no ale zawsze zostaje jeszcze ten 1% ktorego nie znam i wlasnie chyba dla niego tu jestem !!

ps a tak wogle Joy mogl bys napisac jakie swinstwo zrobiles swojej dziewczynie ?? bo mmm sam nie wiem jakos mnie to zaciekawilo ??

Allle ktos tam wczesniej (nie pamietam kto) napisal ze wlasnie po tym jak sie juz straci swoja kobiete chce sie jakos dowartosciowac mmm i zrobic sobie jakis cykl by wygladac lepiej by wszystkich zadziwic by byc poprostu piekniejszy niz zawsze !! mm a wiec wydaje mi sie ze to jesttt prawda w 100 %
i wydaje mi sie ze koxxXXxxx jest w stanie zostac naszym magicznym srodkiem ktory rozwiaze wiekszosc problemow po stracie kobiety !!

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium