SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mocne spalanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ...mam problem z ogromną nadwagą . Siedzaca praca i otylosc z dziecinstwa spowodowały że przy wzroscie 173 waze 120 kilo. Niebyłem chuherkiem i normalnie wygladalem przy wadze 90 kilo(taka budowa)i doniej chcialbym wrócić...
Silownia z dietą bialkową Lkarnityną i suplemetami niejest wystarczająca przy tej masie tluszczowej ...
czy kotoś mogłby mi doradzić co mocniejszego mogę brać zeby efekt był szybszy ? jak to brać, na jakie efekty uboczne mam sie przygotować ?
i ewentualnie dzie mozna to dostać ( jesem zupełnie zielony w tym)
Znajomy znajomego (bla bla bla) polecał wistrol..co otym sądzicie??
Z góry wielkie dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Polecam jednak ECA
efedryna+kofeina+aspiryna

Wpisz w wyszukiwarce thermal ,eca ,efka ,efedryna itp.
Ja narazie schudłem ze 165 na 134
Jescze ze 3 miechy pracy przedemną i bedzie docelowa waga .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
opcja1: kontakt z lekarzem w sprawie leczenia otylosc etc.
opcja2: wez sie za kondycje zwieksz wydolnosc w miare i poczytaj o efedrynie i clenbuterolu skoro cie interesuje takie zbicie wagi - wyszukiwarka i tony postow o tym.

I najwazniejsze bez zmiany nawykow zywieniowych, kontroli diety i kalori nic ci nie pomoze bo zjedziesz na farmeceutycznych srodkach i jojo FX cie dorwie za pare tyg.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10627
winstrol to nie...ja bym radził efedryne i inne ******ły na spalanie
l-kreatyne itp. a trening to prawie sam aerobowy (rower, skakanka, wymachy), fajnie jest jak ubierzesz się zaje..ście ciepło i pójdziesz ćwiczyć tylko uważaj żeby ci serducho nie wysiadło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Moge cie poprowadzić ale to wymaga silnej woli w dyscyplinie i cierpliwości. Odezwij sie na prv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dzieki E-lite to było by dlamnie najlepiej , z dyscypliną niema problmu jak mam cel i plan ... nawytk ze sportu wyczynowego .."trener, cel, plan" ...wtedy jestem wstanie sie zdyscyplinować.
wysle Ci maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No o efekcie jojo to ja coś wiem ... :( DartX ... własnie go przerobilem ... :/ potrzebuje wspomuć sie jakąś chemią, zeby efekt był natyle kuszący zeby oniego dbać i starać się :]... porzebuje konkretnych informaci... nazw specyfikow i jak ich stosować... oraz na jakie efekty uboczne sie przygtować i rozwazyć czy warto ...zebty sie nieokazało ze schudne tuz przed zawałem ... albo bede dobrzewyglądającym impotentem :/...cośmi sie zdaje ze zona i kochanka niebyły by zadowolone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Porponuje Fat Fast'a...naprawde dziala tylko czy jestes w stanie utrzymac 1500 cal dziennie przez kilka tygodni bez ladowan do tego sporo aerobow wspomaganych treningiem silowym oraz podaz pewnej grupy specjalnych produktow o ktorych piszesz jako chemia

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) rower i rolki jestem wstanie zapodawać codziennie... z treningiem silowym też niema problemu , atlas stoi w durzm pokoju :/ i rdzewieje, dieta niema problemu jak juz postanowie to na bank...
potrzebje tylko ..."grupy specialnych prodoktów o których pisałem jako chemia"..;)... konkretnie nazwa i sposob dozowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 834
ja proponuje clenbuterol + dieta + trening aerobowy = w miesiac 10 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ten clenbuterol ... :> ... co to jest ... i jakie ma skutki uboczne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
https://www.sfd.pl/temat46124/

Makaz, dluga droga cie czeka bo organizm, nawet maksymalnie otluszczony i z ogromna nadwaga przyjmuje swoja wage jako "prawidlowa" i ani mysli odpuszczac (to jest spuscizna po naszych praprabraciach, ktorzy mieli nieco gorsze warunki jedzeniowe) - ja bym mimo calego szacunku dla e-lite i tak poszedl do lekarza bo kazdy przypadek powinien byc badany osobno.

Polecam tez strone http://www.odchudzanie.med.pl/ i przestrzegam przed pojsciem na latwizne i odsysaniem - znam kogos kto bedzie tego zalowal do konca zycia. Nie warto.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można deke i teścia walić w klate i bicho?

Następny temat

summary..amfai omin mnie

WHEY premium