SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Anunnak80

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Jednak zacząłem odczuwać głód z wczoraj po dzisiejszym śniadaniu czuć pustkę w żołądku .
Pomiary z rana waga 68.8kg pas 86normalnie /wciagniety 81 ,biceps 37.5 , klata 104, udo 54.5 lydki 37.
Cel 80cm w pasie waga nie koniecznie musi spać ale pewnie spadnie.
Redukcja do 6tygodni z korygowanie i pomiarami co dwa tygodnie 2000-2100 kcal B2.5gna kg W około 3g na kg T około 1g na kg .Procentowo wygląda to tak B35.4%W34.4%T30.1%.
Białko z ryb,drobiu, twarogu oraz odżywka, węgle z płatki owsiane, brązowy chleb ryż makaron Tłuszcze ryb, wołowin,, oliwa z oliwek, orzechy i migdały. Napoje woda przegotowana około 2litrów dziennie oraz kawa inka z mlekiem.
Suplementacjarano bcca, glutamina ,daa , przed treningiem amino grow , wieczorem. Zm6 plus odżywka po treningu białkowa
Teraz mam pytanie robię splita 4dni w tygodniu czy redukcje mogę ciaginąć dalej tym splitem czy raczej przejść na FBW .
Kabo i prośba do ciebie jak byś mógł zerknąć na moje rozpisanie diety chodzi mi o BTW, co ewentualnie poprawić .
Dieta na dziś




Zmieniony przez - anunnak80 w dniu 2015-01-09 09:48:21

Zmieniony przez - anunnak80 w dniu 2015-01-09 10:05:51

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Ogólnie proporcje chyba mogą być takie właśnie. Ewentualnie można by rozważyć zjechanie ciut z tłuszczy żeby było bliżej 20-25%.
Dodatkowo co mi nie pasuje to:
1. nie wiem dlaczego napisałeś że ucinasz 200-300 a uciąłeś 600
2. zamieniłbym wszystkie cukry proste na złożone, czyli w efekcie wywaliłbym cukier, mleko i owoce, a na to miejsce dał więcej owsa, ryżu czy kaszy.
3. po raz n'ty - więcej warzyw (ale nie kukurydzy akurat, czy strączkowych ogólnie)

I teraz tak, węgle dałbym w posiłkach: śniadanie i około treningowo (koniecznie po treningu), w pozostałych z warzyw.
I to chyba tyle. Najbardziej ciekawi mnie jednak dlaczego zjechałeś od razu na 2000?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
kabo9
Ogólnie proporcje chyba mogą być takie właśnie. Ewentualnie można by rozważyć zjechanie ciut z tłuszczy żeby było bliżej 20-25%.
Dodatkowo co mi nie pasuje to:
1. nie wiem dlaczego napisałeś że ucinasz 200-300 a uciąłeś 600
2. zamieniłbym wszystkie cukry proste na złożone, czyli w efekcie wywaliłbym cukier, mleko i owoce, a na to miejsce dał więcej owsa, ryżu czy kaszy.
3. po raz n'ty - więcej warzyw (ale nie kukurydzy akurat, czy strączkowych ogólnie)

I teraz tak, węgle dałbym w posiłkach: śniadanie i około treningowo (koniecznie po treningu), w pozostałych z warzyw.
I to chyba tyle. Najbardziej ciekawi mnie jednak dlaczego zjechałeś od razu na 2000?


1.Wcześniej z wyliczeń wyszło mi 2500 no i na początku uciołem 200 tylko w tabelach nie zmieniłem, średnio mi się to udawało i dlatego efektów dużych przez ten miesiąc nie zauważyłem.Teraz próbuje mieć minimum 2000 to może uda się zmieścić w okolicach 2200,ale będę konsekwetny tym razem.
2.Cukier w samej postaci to w sumie mam tylko 5g w twarogu z cynamonem
postaram się go wywalić (nie wiem czy uwale) ale to tylko 5g a może i aż . Owoce to w sumie przeważnie banan po treningu a dziś dorzucilem grejpfruta ale z tym nie będzie problemu. Mleko do owsianki -wspomniałeś wcześniej o owsiance na wodzie ,ale tylko z wodą czy coś jeszcze można do tego dodać. Może orzechy, migdały? Rodzynki i śliwki suszone pewnie nie bardzo bo to cukry proste jak się nie myle.
Z czym ty ją zadasz.
3.Warzywa strączkowe wywalić a więcej np brokuły, pomidory, papryka, kapusta pekińska, sałata, ogórek, kalafior,buraki.
Dziękuję za szybką odpowiedź i korekty ,skorzystam .
Czy trening zmienić ,może trochę mniejsze ciężary a więcej powtórzeń?

Zmieniony przez - anunnak80 w dniu 2015-01-09 16:46:28

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja owies jadam w formie placka/omleta z jajkami,
można też owsiankę na wodzie zalać smakową odżywką białkową
zamiast cukru może lepiej słodzika dorzucić
orzechy migdały jak je zmieścisz w bilansie to ok, chociaż ja bym chyba bardziej tłuszcze dorzucał do posiłków z samym białkiem jak takie wyjdą, ale i tak na pewno będzie lepiej niż cukry proste
z wymienionych warzyw to chyba tylko z burakami bym ostrożnie postępował bo najwięcej cukru

co do treningu to możesz miksować, z jedno dwa ćwiczenia tak jak dotychczas a w reszcie zwiększyć do 12-15 lub więcej

Karmowski twierdzi, że ilość powtórzeń w treningu nie ma znaczenia w kontekście masy czy redukcji bo to się robi w kuchni, a w treningu powinno się zawsze robić ćwiczenia w różnych zakresach żeby pobudzić zarówno białe jak i czerwone włókna



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-01-09 18:04:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Poprawione makro oraz zmiana kolacji dieta z dzis

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Odrabiam zaległości
W piątej trening pleców i kaptury
Sobota ramiona i triceps
Niedziela zrywanie podłogi drewnianej w domu 4godziny ,dobre kardio bo spocilem się jak mysz .
Dieta z soboty i niedzieli




You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Z moich spostrzeżeń wywnioskowałem że barki są u mnie najsłabsze i odstaja od reszty. Jako jedyne nie bolą mnie po treningach jak inne partie mięśni a wydaje mi się że daje im popalić, 3lata temu miałem zabieg na lewym barku a 10lat temu zerwalem ścięgna i więzadła w prawym (diagnoza lekarzy) teraz bark przeszukuje ale mnie nie boli przy treningach. Bardziej bolą mnie barki przy wyciskaniu leżąc.
Dotychczas robię na barki,
wyciskanie sztangi siedzą przed sobą maksymalnie 60kg 6po
Arnoldki max20kg
Unoszenie sztangi do klatki max 43kg
unoszenie ciężarka przed sobą max 15kg trzymany dwiema rękami
Ściąganie linek stojąc na boki 7obciążenie
Unoszenie hantli siedząc bokiem 6kg max170po
Co zmienić albo jakie ćwiczenia dodać aby wzmocnić i rozbudować bardziej barki.

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
...

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Dieta
Trenin
Klata :skos hantle , skos dół sztanga ,WL hantle, rozpietki na bramie
Biceps :hantle siedząc, hantlem stojąc ,z drazkiem stojąc
Brzuch :podnoszenie nóg w zwisie i kolan, boczki, podnoszenie kolan do łokci.

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Dieta z wczoraj i dziś. Jak narazie na redukcji idzie dobrze na wadze pół kilo mniej, siła narazie nie spadła ale pewnie to kwestia czasu. Dziś nogi i poszło ostro, przysiady, wykroki, prostowanie nóg oraz suwnica.




You don't get what wish for, you get what you work for.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat , treningi poniedziałek-czwar , ktore partie zeby sie nie gryzło .

Następny temat

3ćwiczenie

WHEY premium