SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Anunnak80

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
kabo9
trochę za szybko, jeżeli nie zmieniałeś jakoś diety ograniczając drastycznie węglowodany na przykład, te 2,5kg w miesiąc było lepszym tempem
ale jeżeli leci głównie w pasie to bym się nie przejmował, może tak rozkręciłeś metabolizm że fat pali się jak szalony

edit: jeszzce zerknąłem jakto u mnie było przy ostatneij redu i średnia za 14 tygodni redukcji wyszła mi 0,8kg/tydzień

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-02-23 14:02:57

Dopiero teraz zobaczyłem twój edit , czyli u mnie jak narazie wszystko w normie i tego się trzymam. Zastanawiam się trochę nad wydluzeniem diety bo coraz bardziej zblizam się do stanu który mi odpowiada a tu za 10dni ma być koniec. Czy wydłużenie o następne 2-3tygodnie nie obciąży za bardzo organizmu?

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jeżeli teraz się czujesz dobrze to 2,3 tyg nie powinno za wiele obciążyć a może dać dużo lepszy efekt do którego dążyłeś
tylko za bardzo nie obcinaj bo już pustawo w tej misce się zrobiło

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-02-25 14:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Zobaczę za 10dni ale czuję że pociągne jeszcze z 2tygodnie a miskę zostawię na tym samym poziomie co teraz skoro cały czad spada to po co zmieniać.

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Wczorajsza dieta

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Wczoraj doszła paczka z odżywka białkowa bestbody Nutrition water whey o smaku machiatto, tak dobrej odżywki jeszcze nie piłem(tak więc mogę polecić nie za słodka taka w sam raz jak bym kawę pił a robiona na wodzie ) a czy ktoś może na forum próbował innych smaków .

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Zaległości w pisaniu przez weekend brak organizacji jak zwykle ale treningi i dieta ogarnieta.
W piątek plecy, ramiona i brzuch. Sobota triceps i bieżnia szybki trening na bieżni 25minut 300kalorii poszło z dymem.
Dziś klata, biceps i brzuch.
Waga rano 64.2 pas 79 idzie dobrze dieta zaplanowana ostatecznie do 20marca bez przyciągania .
Dieta z dziś

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Dieta z wczoraj

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Dopadła mnie stagnacja w wadze i obwodzie od 9 dni stoję w tym samym miejscu czyli waga 64.2 i pas 79,do końca zostało jeszcze 15 dni. Cały czas problem z dolną partią brzucha dalej tam coś pozostało. Może jeszcze coś przyciąć na te dwa tygodnie może z 200 w dół?
Wczoraj trening nóg(razem na wszystkich ćwiczeniach około 500powtórzeń) , łydek i brzuch lało się ze mnie tak więc coś było spalone.
Dieta z wczoraj

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
.

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Dziś trening pleców oraz wpadło 15minut bieżni spalone 200 kalorii.
Dieta

You don't get what wish for, you get what you work for.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat , treningi poniedziałek-czwar , ktore partie zeby sie nie gryzło .

Następny temat

3ćwiczenie

WHEY premium