SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Anunnak80

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Wczoraj dieta ale bidnie wyszło , dziś nadrobione. Waga dziś pokazała 63.2kg(to 5.6od początku ) ale to pewnie przez tą niedzielę pewnie jutro wszystko wróci po staremu .
Dziś poszedł zestaw dyskotekowy czyli klata i biceps, brzuch i bieżnia 17minut 200kalorii z dymem.
Dieta z wczoraj i dziś (do dzisiejsze diety 200kalorii ekstra z batona owsiany z miodem)




You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Dieta z dziś

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Wczoraj trening nóg łydek oraz brzuch, nogi styrane na maxa. Pozostało jeszcze 8dni redukcji ,czuję brak siły nie chodzę głodny ale jakiś taki słabszy jestem .Waga rano 64.2kg .




Zmieniony przez - anunnak80 w dniu 2015-03-12 09:21:40

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Nadrabiam zaległości w pisaniu.
Piątek plecy i brzuch (zwiększony ciężar 20powtórzeń)
Sobota barki, triceps, brzuch i bieżnia 20minut)
Niedziela godzina na bieżni spalone 650kalorii.
Waga rano pokazała 63.5 kg sobotę mierzenie i podsumowanie całej diety.







You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Znów zaległości w pisaniu .
Poniedziałek klata, biceps oraz brzuch
Wczoraj nogi, łydki i też brzuch.
Coś mi się kichy pozaklejały ,wrzuciłem trochę więcej owoców .
Waga po weekendzie pokazała 63.1kg ale już dziś jest 63.7kg pas bez zmian.
Ostatnie dni redukcji .
Diety







You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
.

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Ostatnia dieta redukcyjna .

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Jutro ostatni trening na redukcji i zaczynam robić masę.
Postanowiłem po mału dokładać kalorii i dość do mojego zera po tygodniu czyli około 2600(teraz było 2090) i zobaczyć jak to pójdzie.
Będzie to moje chyba pierwsze planowane masowanie
Jak wy wchodzicie na masę ?
1.Dołożyć węgli i tłuszczy po równo (teraz mamB 2.5W3 T1)
bo białka chyba jest już w sam raz .czy tylko tłuszcze lub węgle
2.Dołożyć jeden posiłek więcej teraz mam 5 czy zwiększyć ilości w tych 5(jak dołoże posiłek to będę musiał go jeść koło 22-23 czyli zaraz przed snem )
3.Czy na masie ograniczyć warzywa by się nimi nie zapychać za to wrzucić jakiś komplet witamin.
Dziękuję wszystkim za pomoc w rozpoczęciu mojej redukcji w szczególności Kabo, a w niedzielę wrzucę moje podsumowanie oraz zdjęcia i zobaczymy jak ta redukcja poszła.

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
1. dorzuć po trochu i węgli i tłuszczy, ja bym też zwrócił uwagę na źródła bo jak jesteś na deficycie to wydaje mi się ze więcej jest wybaczane, wg mnie masz praktycznie same tłuszcze nasycone, brakuje tłustych ryb czyli wielonienasyconych, orzechów, oleju.oliwy,
2. jak tam Ci pasuje, jedzenie przed samum snem to nie jest dobry pomysł, ja mam z tym problemy jak za późno zjem, ciężko jest usnąć i bardziej się pocę w nocy
3. problem w tym, że Ty masz teraz już mało warzyw, nie wiem co chcesz ograniczać , chyba że nie wszystko piszesz ale byłby zdziwiony skoro piszesz 2g cynamonu

niestety dokładanie tłuszczy czy węgli to jest odwieczne pytanie na które nie ma dobrej odpowiedzi, każdy musi zrobić samemu ze 3 rundki zmieniając makro żeby się przekonać jak reaguje na poszczególne makroskładniki, czy łatwo łapie wodę, tłuszcz itd

czekam na foty i powodzenia na budowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
kabo9
1. dorzuć po trochu i węgli i tłuszczy, ja bym też zwrócił uwagę na źródła bo jak jesteś na deficycie to wydaje mi się ze więcej jest wybaczane, wg mnie masz praktycznie same tłuszcze nasycone, brakuje tłustych ryb czyli wielonienasyconych, orzechów, oleju.oliwy,
2. jak tam Ci pasuje, jedzenie przed samum snem to nie jest dobry pomysł, ja mam z tym problemy jak za późno zjem, ciężko jest usnąć i bardziej się pocę w nocy
3. problem w tym, że Ty masz teraz już mało warzyw, nie wiem co chcesz ograniczać , chyba że nie wszystko piszesz ale byłby zdziwiony skoro piszesz 2g cynamonu

niestety dokładanie tłuszczy czy węgli to jest odwieczne pytanie na które nie ma dobrej odpowiedzi, każdy musi zrobić samemu ze 3 rundki zmieniając makro żeby się przekonać jak reaguje na poszczególne makroskładniki, czy łatwo łapie wodę, tłuszcz itd

czekam na foty i powodzenia na budowie

1.Taki miałem zamiar wrzucić orzechy, nasiona i więcej oleju rzepakowego i oliwy z oliwek oraz awokado, z węgli poprostu dorzucę więcej owsianki, ryżu, makaronu oraz chleba oczywiście te brązowe
2.Mam tak samo z pełnym zoladkiem ciężko zasnąć tak więc będzie trzeba podokladac wszędzie, ewentualnie jakiś twaróg na wieczór (tak żeby się nie napchac)
3.Warzyw jem ostatni tydzień może trochę mniej bo już mi się przejadły wszystkie surówki i brokuły, kalafiory itp, zobaczę jak wyjdzie w trakcie dodawania kalorii jak będzie jeszcze miejsce w żołądku na upchanie warzyw to będę wrzucal.
Dzięki za szybką odpowiedź a foty wrzucę w niedzielę będę chciał skleić ze starymi żeby bylo lepsze porównanie.

You don't get what wish for, you get what you work for.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat , treningi poniedziałek-czwar , ktore partie zeby sie nie gryzło .

Następny temat

3ćwiczenie

WHEY premium