SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

'Dieta' do ogarnięcia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
wygląda lepiej, myśle ze mozesz spróbować, jak nie bedzie szło, obetnij jeszcze węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111384
Okej =] Lece do sklepu,bede za 10minut :D

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111384
Wróciłem,to teraz was pomecze z treningiem :D FBW cisnąć nie? czy split?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
wywal te szynke bo sam niew wiesz ile w niej badziewia a ile białka,jak robisz cyca z kuraka to widzisz i wiesz ze to czyste miecho a szynka z czego sie sklada to wie tylko sam porducent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic mnie nie słuchasz, a szkoda ;-(
Jaki masz sprzęt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Ciężki przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111384
No kurcze,InTheEnd.. słucham tego co mi tu piszecie :D

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IneTheEnd
"@up
Tak mi doradził peterskora "
Pisałem ci na początku żeby zajął się swoim tematem bo jak zobaczyłem jego odżywianie to załamałem ręce.
A ty na noc ładujesz nabiał z nabiałem. Ale już jak wolisz. Jak kiedyś rozwolnienia dostaniesz to wreszcie zrozumiesz
Dieta nawet okay, ale z przedtreningowego proponuję przenieść te 10g oliwy gdzieś indziej. W okołotreningowych proponuję do 10g tłuszczy.
Poza tym za dużo białka! Masz ponad 3g białka na kg masy ciała a to zbyt dużo. Zakwasisz organizm. Dodatkowo biorąc pod uwagę twój wygląd gdzie trochę tej tkanki tłuszczowej jest to jest jeszcze bardziej przesadzona ilość białka.


Powiedz mi gdzie to zastosowałeś ?
Chodzi tylko o to, że przesadzasz z mlekiem i robisz sobie monotonną dietę. Ty musisz być przygotowany, że kiedyś jakiegoś składnika w domu nie będzie. A ty najpewniej wziąłbyś wtedy 500ml mleka i załatał tym dziury. Musisz znajdywać sobie alternatywy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111384
Nie jestem ogarniety w układaniu diety/zastępowaniu innymi składnikami :<

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
Poczytaj, wiele z tego ci się przyda i dowiesz się kiedy co i jak dobierać. Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta+spalacz+siłka i bieganie daje masa+

Następny temat

Dieta, Siłownia, Kondycja (bieganie).

WHEY premium