SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dawkowania Różnych Kreatyn"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
reksio12 nie wiem.

jaropin mozna.
DT: przed treningiem 20-30g nitro, po treningu porcja storma.
DNT: rano porcja storma lub nitro 20g

hard mass wg brakow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3981
Witam mam pytnko odnoscnie Storma bo czytam wypowiedzi rozne i zdania sa podzielone . Mianowicie jak mam go stosowa czy lepiej na czczo czy tak jak jest napisane na opakowaniu ze 30 min przed treningiem i 30 min po terningu
Bede stosowal razem z Shockiem i szczerze jaka jest roznica jak juz to na czczo a przed treningiem z tego co wiem to raczej kreatyne bierze sie na czczo wiec juz sam nie wiem ;/ Prosze o jakies uzastadnione i sesowane odpowiedzi

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
DT: Shock przed Storm po
DNT: z rana Storm ( nie musi byc na czczo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1934
mam do was pytanie odnośnie dawkowania kreatynki, każdy pisze że rano na czczo a ja mam pytanko jak wasze żołądki to znoszą tak od razu z rana sam proch?
czy to jest wymóg, czy można by pierwsza porcję dać w okolicach drugiego śniadania, lub jakaś inna pora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jasne ze mozesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3981
Witam mam kolejne pytanie biore teraz storma i shoca juz mija 13 dzien i skrecilem kolano i minimum tydzien przerwy od silowni czy dalej brac tego storma tylko na czczo czy przerwac i za tydzien kontynuowac ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
przerwij

ta przerwa na pewno bedzie dluzsza nic tydzien

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
Jak dawkowac CREATINE MAGNA POWER(chelat kreatynowy magnezu)??.POZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
jak każdą pojedyńczą formę kreatyny:
DT: 5g rano, 5g po treningu
DNT: 5g rano

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli dawka bedzie standardowa- tzn. 8-10g. gram dziennie- polecam podobnie w kazdy dzien to należy sie spodziewac dobrego dzialania- i mniej wiecej tyle proponuje brać.

ja -o ile sobie przypominam- bralem 6-8 kaps. dziennie i dzialanie b. dobre- tylko tak na szybko już nie pamiętam dokladnie ile jest w kapsie[kreatyny oczywiście], więc to musisz już sam dobrac dokladnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump 1000

Następny temat

Cos na wytrzymałość oraz regeneracje...

WHEY premium