SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dawkowania Różnych Kreatyn"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Apokalipsa a ile mega capsow? z 300 capsow wychodzi 37,5 dni
360 capsow starczy?(45dni)

Co do drugiego to chcialbym kupic shocka, 25 porcji wykorzystac na ten cykl i drugie 25 porcji dac na trzeci cykl ze stormem

Trzeci green magnitude i crevolution jednak troche drogo wychodzi wolalbym sprawdzony storm, shock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, 360 mega capsów juz starczy.

cykl na stormie i shocku także nie jest zły więc spoko, możesz tak zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Dzieki. SOG polecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
Planuje zrobić 40-dniowy cykl.
NO-Xplode (mała pucha)
Nitrobolon Energizer (duża pucha)
Xpand Recovery
DT: nitro na czczo, no-xplode przed treningiem, xpand po treningu
DNT: nitro na czczo, xpand po południu
Co o tym sądzicie? Czy może coś innego byście dali w zamian? No-xploda na pewno kupuje, bo ponoć dobrze pobudza przed treningiem. Ostatnio brałem HP+CP i teraz chciałbym spróbować czegoś innego, ale nie wiem czy dobrze dobrałem zestaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nitro en. już niepotrzebny wobec tego że masz no-xplode.
w zamian dokup jakąś pojedynczą formę kreatyny albo inny stak bez większej ilości no-boosterów, tak aby już niczego nie powielać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12057
witam!
zakupiłem kreatyne vitalmaxa 300g, gainer mass xxl 3000g oraz carbo 1000g. to bedzie moj pierwszy "cykl".

kreatyna powinna starczyc na miesiac gainer na jakies 15 dni a carbo tez tak jakos.

zaczynam brać tak za tydzien. i tu pytanie czy zaczac wszystko naraz, czy najpierw kreatyna , po tygodniu gainer i carbo ? co sądzicie ?

oraz jakie dawki i kiedy mniej wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Jak brac to wszystko naraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
gainer/carbo- po co ci tyle węglowodanow?
naturalnie, że nie oddzielasz- nie robisz cykłów na gainerach- kreatyny od odzywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
Siema wyczytalem tu w temacie ze hp dawkuje sie w takie sposob:

DT:
1/2 porcji rano na czczo
1/2 porcji 30 min przed treningiem
1/2 porcji od razu po treningu wraz z węglowodanami
DNT:
1/2 porcji rano na czczo
1/2 porcji 30 min przed posilkiem 6-8 godzin po pierwszej porcji (np. przed 4 posilkiem w ciagu dnia)

czyli jak tak sobie polczylem to wychodzi mi jedna pucha na 40 dni cyklu czy to wystarczy czy trzeba cos jeszcze do tego kupic z kreatyna???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump 1000

Następny temat

Cos na wytrzymałość oraz regeneracje...

WHEY premium