SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dawkowania Różnych Kreatyn"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jakby sie uparł to te aminki i vext. można by połaczyc i zarzucic po treningu.
białko
np. dajesz do posiłku[albo jeszcze przed] potrenngowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Tak te aminki własnie wrzucę po z Vextargo a przed zaufam aminkom zawartym w Ampedzie:) Białko faktycznie mogę jeść po posiłku (np potreningowym)Jeszcze tylko takie małe pytanko a w sumie 2...

1. Jeśli mono już po treningu, to czy najpierw mono, czy najpierw aminki i vextargo a po ok 30 min dopiero mono?

2. Czy kozystniej byłoby np dokonczyć tą koncówkę mono którą mam (około 100g) i stosowac ją w DNT 2 razy i w DT po treningu jak napisałeś, a jak już skoncze ją to zarzucić CP - myśle że zwykłe mono mnie "rozkręci" a jak skoncze mono to wrzucę wyższy bieg na CP którty już nie będzie musiał sie "rozkręcac" bo zrobi to zwykłe mono, bo chyba CP jest ciut lepszy od mono. To tylko takie moje luxne gdybanie.....co Ty na to Apokalipsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
1. mozesz razem nawet wszystko w jednym.
2. jak dla mnie to 100g. mono to za mało na rozkręcenie się, takż ilość uzywałbym tylko do wspomagania okresu potreningowego, a cp brałbym od poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
AD 1. to mogę nawet rozrobić vextargo z retą i połknąć przy tym aminki? super:)

AD 2. No może 150 g jest tej krety czyli w DNT 13 g a w DT wyjdzie 6,5 po treningu to na jakieś może 2 tyg by wystarczyło a potem CP ale skoro to nie ma większej różnicy to mogę i wg Twojej rady dawkować ....aaaa....tego CP mam małą puszke 450 ale na cykl z ampedem jako wspierający środek na pewno starczy:)

Jeszcze raz dzięki za pomoc Apokalipsa, dałeś mi do myślenia;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cp starcrczy -przeciez jedna porcja dziennie.
amped bierzesz tylko przed treningami
a mono po treningu i w nietr.- jesli sie obawiasz, ze zabraknie to możesz zmniejszyc dawke do plaskiej łyzeczki- tj. około 3g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1757
mam jeszcze jedno pytanie czy dobre będzie na pierwszy cykl użyć jabułczanu czy moe lepiej monohydrantu??

Jestem totalnie skoncentrowany.

Nic mnie nie odwiedzie od celu,żadnych nerwów,żadnych obaw.

Nic !

Jestem zdecydowany !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68
Siema mam pytanie jakie mam brac odzywki .
Cwicze od 2lat mam zaj_iste mięśnie ale jestem szczupły chciałbym trochę przytyć najlepiej na odzywkach.Jakie prponujecie zebym wziął do tej pory nie brałem żadnych.Wypiszcze pliss ur.1991r 176cm/65
Dziękuje PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5125
haq91 - na pierwszy cykl wrzuć mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68
Podaj mi pełną nazwę odzywki(jakiej firmy) to pójdę i kupie,napisz mi tez z czym to najlepiej łączyć i ile czasu brać ,ile przerwy itd.
Dziękuje pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...proponuje jednak zacząc od analizy odżywiania, treningu, bo cos jest nie tak biorąc pod uwagę Twoj staz i osiągi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump 1000

Następny temat

Cos na wytrzymałość oraz regeneracje...

WHEY premium