SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dawkowania Różnych Kreatyn"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
tak samo, dawka 0.03g dotyczy wszystkich form kreatyny, nie tylko mono.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
tez tak myslalem chcialem sie upewnic bo czytalem na forum kiedy ze jesli chodzi o jablczan to dawka musi byc wieksza SirLolek dzieki za pomos sog.

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 776
Witam.
A jakbyście polecili dawkowanie clouta i shock therapy?? Bo myslalem porcje clouta na czczo, shock przed treningiem i clout po treningu. A w NT tylko clout na czczo i po poludniu... Mam jeszcze opakowanie nie otwarte etylowego estru kreatyny (120 tabletek po 0,5g) i myslalem zeby dorzucic po 3 tabletki do porcji clouta bo w sumie w cloucie jest tylko 3g kreatyny w porci a w shocku to nie wiem bo nie moglem znalesc dokladnego skladu:/ Co myslicie o tym zeby to dodac??
Z gory dzieki za pomoc.
Pozdro

Go hard or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
Witam posiadam taki Zestawik
VAULT+SizeOn+Nitro-Tech hardcore+Bcaa
chce z tego stworzyc jakis fajny cykl, ale jeszcze za bardzo neiwiem jak to polaczyc i dawkowac, prosze o jakies porady i sugestie. dzieki

moze cos jeszcze do tego dorzucic dla lepszych efektow? np. jakis mono???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
leca1989bb
w takim przypadku polecalbym tak;
clout po treningu i wieczorem w nietren.
shock przed treningiem i rano w nietren[tu ew. clout].
ester rano w treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 776
mhm... To dzieki za propozycje Apokalipsa. Sprobuje tak to brać i zastanowie się nad poprowadzeniem jakiejs relacji z cyklu;) hehe... Bo mowisz ze nie ma sensu łączyć w jedną porcje tego estru i clouta lub shocka??

Go hard or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
MYSLĘ, ZE NIE MA SENSU DODAWAĆ JESZCZE do porcji tego estru; lepiej bowiem wrzucic dodatkową porcję w treningowe- jak napisalem wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
Witajcie. Mam 250 capsów Nitrobolonu.Waże 78kg. Jak rozplanować, żeby mi fajnie starczyło na cały cykl? Dokupić do niego jabłczan? Czy coś innego radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
Dokupiłem 150 capsów TCM i 60 Tauryny olimpu. Więc jak, ma ktoś jakieś propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
Witam. Jestem nowy na forum (dzis sie zarejestrowalem), ale troche juz tu poczytalem przed rejestracje. Duzo sie dowiedzialem i mysle ze sie jeszcze wiecej dowiem.
Powrocilem do treningow kilka miesiecy temu po kilkuletniej przerwie. Wczesniej trening byl na sucho. Pilem tylko gajnerki w celu uzupelnienia diety.

Kupilem ostatnio Nitro II 1100g i MASS XXL 2kg (dokupie wiecej bo to bylo na probe a nawet mi smakuje
Trenuje 3x w tygodniu (chcialbym 4 ale praca nie pozwala) - Pon-Sr-Pt

Nitro biore w ten sposob:

DT
1. 10g naczczo 30 min przed sniadaniem.
2. 10g 30 min przed treningiem.
3. 10g zaraz po treningu.

DNT
1. 10g naczczo 30 min przed sniadaniem.
2. 10g ok. 5 godz pozniej ok. 30 min przed obiadem (w pracy)

MASS XXL łykam 2x dziennie w DT (przed treningiem jakies 1,5h i 30 min po)

Zaczne teraz 2gi tydzien. Po pierwszy zauwazylem ze sila po Nitro poszla ale z ta pompa to troche gorzej. Myslalem zeby do Nitro dorzucic jeszcze mono ale juz zaczalem cykl i nie wiem czy tak sie robi. A moze poczekac az Nitro zacznie naprawde dzialac po drugim tyg. a moze zwiekszyc dawke w DT???

Co radzicie??
Z gory dzieki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump 1000

Następny temat

Cos na wytrzymałość oraz regeneracje...

WHEY premium