SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cykle różnych kreatyn :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9335
Hej Chce was prosic o pomoc w rozplanowaniu suplementacji kreatyn roznych rodzajow. Teraz jestem na stalej suplementacji monohydratem ale pozniej planuje zrobic cykle cresterem, nastepnie jablczanem a pozniej cp i prosze was o rady w jakich ilosciach i kiedy to brac Cykle przewiduje na 6 tygodni i 4 tygodnie przerwy!

Ester kreatyny (BIOGENIX CrEster 250 kap.):
1. dni treningowe: rano na czczo 4caps i przed treningiem 4caps lub przed treningiem 4caps i po treningu 4caps - jak lepiej?
2. dni nietreningowe: rano na czczo 4caps

Jabłczan kreatyny (OLIMP TCM Mega Caps 300 kap.): P.S. Przy jabłczanie nie wiem jak brac
1. dni treningowe: rano na czczo 5caps i przed treningiem 5caps lub przed treningiem 5caps i po treningu 5caps - jak lepiej?
2. dni nietreningowe: rano na czczo 5caps

Stack kreatynowy (BIOGENIX Cell Pump):
Wersja LUX - na samym CP 665g:
1. dni treningowe: rano na czczo 10g i przed treningiem 10g lub przed treningiem 10g i po treningu 10g - jak lepiej?
2. dni nietreningowe: rano na czczo 10g
Wersja STANDART - CP 450g + monohydrat:
1. dni treningowe: rano na czczo 10g CP i przed treningiem 5g mono lub przed treningiem 10g CP i po treningu 5g mono - jak lepiej?
2. dni nietreningowe: rano na czczo 10g CP
Wersja EKONOMICZNA - CP 450g + monohydrat:
1. dni treningowe: rano na czczo 10g CP i przed treningiem 5g mono lub przed treningiem 10g CP i po treningu 5g mono - jak lepiej?
2. dni nietreningowe: rano na czczo 5g mono
Ktora opcje z CP najlepiej wziac? Efekciory beda sporo lepsze jesli polece na samym CP czy sie nie oplaca?

Z gory dzieki za odpowiedzi! Pozdr4all

Zmieniony przez - maluczki w dniu 2005-06-15 09:29:26

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

----===<|MaLuCzKi|>===----

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1838 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38622
Branie rano i przed treningiem kreatyny trochę jest bez sensu bo organizm najlepiej ją wchłania po treningu więc albo nano i po treningu albo przed i po treningu.
Najlepsza opcja to oczywiście sam Cp ale czemu od razu nie zrobisz takiego cyklu?? Stary będziesz miał jesz crevolution, X-pand za niedługo Cnokout wyjdzie więc jak wolisz zaczynać od najsłabszej kreatyny i sięgać po kroczku do silniejszej to Ci życia nie starczy aby je wypróbować wszystkie. jak masz pieniądze to wal najlepsze stacki na jakie cię stać

A co do CP to 665g to trochę mało. Wolałbym zakupić 2x450g i zrobić dłuższy cykl. A co do Cp to mósi być 8h przerwy między dawkami więc opcja Rano i po treningu 10g

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9848
kupuj 2 puchy cp 450g i nie kombinuj starczy na za***isty cykl dawkowanie:
DT: porcja cp przed treningiem i zaras po treningu
DN: porcja cp na czczo i popoludniu
cwicz, jedz i rosnij

<<< wszystko jest bez sensu lecz nic bez znaczenia >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2887
skunksiarz nie doradzaj proszę cie

cp nie musi mieć 8h przerwy to po pierwsze

po drugie pewien bardzo szanowany i znany forumowicz zaleca branie krety przed treningiem a nie po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1838 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38622
Forever a brałeś chociaż CP w Twoim szanownym życiu chociaz raz??
Biorąc Cp w niedługim odstępie czasu miałem bóle głowy i leciałem do klopa i paru moich znajomych miało podobnie.
Poczytaj uważnie co napisałem a potem udzielaj mi uwag. Pisałem że lepiej brać przed treningiem bo jest większa pompa ale jak weźmie Cp przed i po treningu to może mieć takie problemy jak napisałem. A Ty oczywiście kazałbyś mu brać tak dalej bo szanowany forumowicz tak napisał??
Poczytaj troszkę jeszcze a dowiesz się że po treningu kreatyna jest najlepiej pompowana do mięśni

A tak wogóle to nie widze forever abyś autorowi postu cokolwiek doradził. Więc jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej by się pan nie udzielał z łaski swojej bo przez takie osoby jak Ty na forum tylko syf się robi

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2005-06-15 10:36:52

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2887
według mnie przez takie osoby jak ty się syf robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobra stary zakończmy rozmowe bo widze że i tak autor postu niczego się od ciebie nie dowie, a to nie jest mój post więc uszanuj prawo forumowicza który czeka na wartościową odpowiedź a nie spamuj w moją stronę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Skunksiarz masz racje z tym bólem glowy ale to pzechodzi po paru dniach stosowania cp przynajmniej w moim przypadku tak bylo i nie kłócic sie tu rozne szkoly jazdy sa z ta kretka a ja mysle ze i tak i tak bedzie dobrze tylko pozniej to juz zalezy od psychy osoby ktora bierze tak a nie inaczej bo inna opcja dla niego moze byc gorsza , pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
msk amen
Ale chodzi mi o to że jak głowa boli to coś jest nie tak. Dlatego najlepiej Cp+np. Crevolution i już takich problemów nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4386
Ja biorę CP 10 g rano na czczo, 10 g na 45 minut przed treningiem i 5 g po treningu. Głowa mnie nie boli, pompa jest, przyrosty są siła rośnie tylko CP się kończy szybko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie cos nie tak tylko po cp troche cisnienie rosnie i stad te bole glowy ale oczywisice mozna kombinowac mamy teraz tyle opcji na cykle kreatynowe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestam Treca do oceny

Następny temat

Wapń a odchudzanie