SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw - SUPLE

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1527

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

77

Wzrost

190

Staż treningowy

4-5 Mieś

Obwód pasa

---

Obwód klatki piersiowej

---

Obwód uda

---

Stan zdrowia

Bdb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Witam. Trenowałem już trochę i postanowiłem pierwszy raz spróbować wspomóc się jakimiś suplementami. Zaznaczam że buduję masę. Bardzo ważne jest dla mnie sprawność , stawy itp dlatego też taki zestaw jaki zaraz przytoczę.

Dużo czytałem żeby nie marnować czasu wam ale jednak czytałem o wszystkim z osobna a mam pytanie czy mogę to wszystko brać w jednym czasie. Czy nie ma to żadnych szkodliwych skutków. Pozdrawiam

Rzeczy które chce zakupić (tak ogólnie bo nie mam jeszcze upatrzonych produktów)

GAINER(jako podbicie diety)+HMB+GLUCOSAMINA+WITAMINY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skoro nie przybierasz na masie to zacznij porządnie jeść i inwestuj w dietę a nie w odżywki, one są tylko uzupełnieniem.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
HMB+GLUCOSAMINA+WITAMINY
odpada, jedynie gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
witaminki chyba moga byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
z odżywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
A glukozamina słyszałem że pomaga chronić stawy. Nie opłaca się jej brać? Tak samo często mam zakwasy po treningach jest coś co może zmniejszyć te zjawisko ? :)

Zmieniony przez - Shexi w dniu 2013-09-25 16:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
nie pomaga, nie działa

Zakawsy czy Domsy >?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
witaminy z warzyw , a glukozamina nie jest na zakwasy , tak jak peepeek pisze jedynie gainer moze ci sie przydac jak masz braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Chyba bardziej domsy ( szybko przeczytałem co to jest bo nie słyszałem) . Ćwicze z kolegą który zawsze mi mówił że jak są "zakwasy" to dobry trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
nic podobnego. Dobry trening, to taki po którym jesteś uśmiechniety na twarzy, sukcesywnie poprawiasz wyniki, nie doznajesz kontuzji

Rutkow się ze mna zgodził oO ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Często w bardzo ciężko mi wykonać ostatnie powtórzenia i potem często mam "zakwasy" czy to domsy :) Aczkolwiek mam tak jednak widzę efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Staram się cały czas suksesywnie zwiększać obciążenia także za każdym razem ciężko mi wykonać ostanie powtórzenia. Mówicie że może lepiej najpierw osiągnąć taki poziom że będę jakimś obciążeniem wykonywał bez najmniejszych problemów całą serię a potem minimalnie zwiększyć ? I tak robić ciągle ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moge juz brac suple?

Następny temat

Spalenie tłuszczyku z brzusia

WHEY premium