SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodnik ATLETA TEAM vs KONIU - pods. 70 str. TEST MR.BIG , BIG ZONE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
A kolega pytał o zarzut i żadnej odpowiedzi, a to chyba istotne pytanie, bo to ćwiczenie bardzo techniczne, a więc... ?

Chodzi o Power Clean koledze rozumiem, si ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
napisałbym ale to temat boczny nie związany z testowanymi suplami.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
AHA, super wytłumaczenie...

Czyli ktoś, kto interesuje się prawidłowym treningiem i zdrowym odżywianiem nie jest mile widziany przez producenta, którego reprezentujesz, tak ?

Głupek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869




pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
ja nie robię obecnie.
jak by Cię interesowały treningi i zdrowe odżywianie, a nie spam o skarpetkach i laptopach, to byś wiedział.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Dobry filmik, a jednak może być merytorycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Ciągle padają mi powiadomienia do tego tematu, może się jak do niego wpiszę będzie lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869




Zacząłem nowy serial „The 4400” - coś ala Heroes, kosmici, super moce i takie tam. Przesiedziałem przy tym kawałek dnia, więc chyba jednak mnie wciągnął.





Na śniadanie paprykarz jeszcze w starej wersji, więc uzupełniłem białko odżywką. Dalej standardowo, pierś, łosoś, ryż, po treningu zrobiłem ok 500g piersi, ale zjadłem z tego może z 300g, resztę wciągnął kot którego zacząłem dokarmiać w tym tygodniu – już 3 w sumie. Ten szybko kapuje bo przychodzi pod okno zawsze o mniej więcej tej samej porze.
Na kolację serek, tym razem nie z orzechami a ryżem – brak mi jakoś tak węgli.
Przy serialu wciągnąłem pistacje z netto, pisałem kiedyś, że to jedne z lepszych pistacji, muszę niestety cofnąć te słowa – zmienili gramaturę z 300 na 265g i jednocześnie zepsuł się smak, przemęczyłem jakoś, niestety mam jeszcze 2 paczki.

1. Muscle Protein 1,5 porcji, pieczywo pełnoziarniste 280g, paprykarz, oliwa z oliwek 50ml.
2. Pierś z kurczaka grillowana ~250g, surówka, oliwa z oliwek 50ml.
3. Łosoś grillowany ~300g, ryż basmati 100g, surówka, oliwa z oliwek 50ml.
4. Pierś z kurczaka grillowana ~300g, ryż basmati 100g, buraki.
5. Pistacje 265g
6. Serek wiejski ze startym jabłkiem, cynamonem i 100g ryżu basmati.









Kot w bonusie bo coś mało fot dzisiaj








1. Martwy ciąg 5 serii na 140kg po 5 powtórzeń
2. Wiosłowanie sztangą 4 serie, 90kg 8-10 powtórzeń
3. Podciąganie na drążku 3x max (mało)

Trening do poprawki, tym razem przeszkodziło wzdęcie, nie wiem w sumie dlaczego, przed wyjściem wydusiłem kloca, a na siłowni nagle brzuch jak balon, co chwilę trzeba było skoczyć do kibla na ******. Dlatego też nie waliłem dużych ciężarów w ciągach czy wiosłowaniach, raz że brzuch mocno przeszkadzał, dwa strach przed zasmrodzeniem siłowni. Niestety z minuty na minutę było co raz gorzej i nie dokończyłem treningu w całości.





Wszystko tak jak powinno być.


pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-10-05 01:24:36

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Przy takiej ilosci tluszczu w diecie chyba libido wysokie ?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa ativlab wisniowe jadł ktoś

Następny temat

Xpand + Cytocell + mono + carbo

WHEY premium