SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodnik ATLETA TEAM vs KONIU - pods. 70 str. TEST MR.BIG , BIG ZONE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
Ja dziesiatek wersji placka probowalem.. Jednak numer 1 jeśli chodzi o stosunek skład/smak to jajka, owsiane, tunczyk, ajvar i jakies inne przyprawy. Polany sosem na bazie jogurtu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
Ludi_ pomijając już kwestie katabolizmu itp. nie boisz się, że takie tyle żarcia rozłożonego na tylko 3 posiłki po pierwsze może być gorzej przyswojone, wykorzystane niezgodnie z założeniami przez organizm, a poza tym żołądek się rozciągnie ?? Nieciekawie to wyglądało u kolegi, który jadł spaghetti 500 g plus 300 g wołowiny i dużo sosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697


Dzień ogólnie spoko, jedynie wipe telefonu bez mojej wiedzy się wkradł, przez co pół dnia byłem bez kontaktu ze światem.


[img]http://www.atleta.pl/allegro/sfd/banner-test-sfd-trening.png[img]

TRENING BARKÓW I NÓG 27:10:2011:



Zarzut ze zwisu 5serii

seria1: 50kg x 9 powtórzeń
seria2: 47,5kg x 9 powtórzeń
seria3: 47,4kg x 7 powtórzeń
seria4: 45kg x 7 powtórzeń
seria5: 45kg x 6 powtórzeń



Seria łączona:

a)Rwanie ze sztangielką, b)unoszenie sztangielek bokiem, c)unoszenie sztangielek w opadzie tułowia.


a)ciężar 12,5kg x 12 powtórzeń - wszystkie 3 serie;

b)3 serie po 7,5kg x 2 w unoszeniu bokiem;

c)5kg x 2 w opadzie tułowia, także 3 serie.



Przysiady na maszynie 6 serii

Ciężar 20 (maszyna) + 2x30kg, siady za kolano, 6 serii takim ciężarek, powtórzenia kolejno- 8;8;7;7;6;6

Seria łączona:
a)Wypychanie ciężaru na suwnicy, b)prostowanie nóg na maszynie, c)wykroki 3 serie

a)suwnica+100kg wszystkie serie, ilość ruchów kolejno: 12;10;10

b)prostowanie nóg na maszynie: 4x5kg+10kg 12;12;12

c)3 serie samym gryfem


Wspięcia na palce na maszynie 4 serie, max powtórzeń.

65kg x 15; 14; 14; 13

Lekki dyskomfort odczywałem w stawach kolanowych, rozgrzewka była jak zawsze solidna, także mam nadzieję, że nic tam się nie dzieje.
Pomimo tego trening udany, fajna pompa mięśniowa, dobre czucie mięśni.




Po treningu klasyk: 80g carbo pur big zone i 30g izolatu + glutamina + bcaa mr.biga (widać dna już dwóch ostatnich puch)




Klasyk przez cały dzień, teraz jem twaróg z orzechami włoskimi i prażonym sezamem.




Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-10-29 09:36:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Hemp Beat
Ludi_ pomijając już kwestie katabolizmu itp. nie boisz się, że takie tyle żarcia rozłożonego na tylko 3 posiłki po pierwsze może być gorzej przyswojone, wykorzystane niezgodnie z założeniami przez organizm, a poza tym żołądek się rozciągnie ?? Nieciekawie to wyglądało u kolegi, który jadł spaghetti 500 g plus 300 g wołowiny i dużo sosu


Przeczytaj temat z linku, który dałem, a znajdziesz tam odpowiedź na wszystkie pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
ludi zejdz z niego...

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
za ile robicie podsumowanie?

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697


Dzień pod kątem nastawiania się na weekendową męczarnie na uczelni, także nic pożytecznego dzisiaj nie zrobiłem





Wolne, trening w poniedziałek.





Monohydrat - 5g na czczo
Tributec 2000 - 2 tabletki przed snem
Amino Fuel - 5 tabletek





Posiłek 1:
płatki owsiane górskie
isolate Pur
oliwa z oliwek

Posiłek 2
kasza jęczmienna
pierś z kurczaka
olej lniany
marchew tarta

Posiłek 3:
kasza jęczmienna
pierś z kurczaka
olej lniany
marchew tarta


Posiłek 4:
kasza jęczmienna
pierś z kurczaka
olej lniany
marchew tarta

Posiłek 5:
Tuńczyk z wody
placek Owsiany, opcja z cebulą

Posiłek 6:
twaróg + siemie lniane

Tak jak pisałem w ten weekend maraton na uczelni: sob. 8-21, ndz 8-20, trzymajcie kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
Chaczyk Po co Ty sie tak katujesz na uczelni i chodzisz na zajęcia od deski do deski ? Ja po upływie ok 5 godzin, praktycznie nic nie jestem w stanie juz przyswoic. Chodze tylko na obowiazkowe cwiczenia, a na wykłady jak mi podpasuje, sporadycznie. Odpusc sobie wykłady i lepiej zrob trening Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824


Od rana do południa w laboratorium. Trening i spać.



1.Jajecznica z 6 jaj rozmiar XL, masło 50g, sałatka. 
2. Pieczywo pełnoziarniste 180g, grillowana wołowina 250g, warzywa.
3.Grillowany łosoś 250g, ryż basmati 100g, oliwa z oliwek 30m.
4.Grillowany łosoś 250g, ryż basmati 100g. 
5. serek wiejski 500g.




Wyciskanie na ławce poziomej, 120kg 4 serie, max powtórzeń
Pompki na poręczach szeroko 15, 15, 15, 15
Ściąganie linek na bramie, 4 serie, 12 powtórzeń

Barków znów dokucza, nie szalałem więc z ciężarami, na dzień dzisiejszy nie mogę podnieść ręki bez bólu.



Wszystko tak jak powinno być.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824


Ciężki dzień, odpuściłem sobie uczelnię i cały dzień przeleżałem w łóżku.



Jeść zacząłem bardzo późno, niestety nie bardzo dopisywał mi apetyt. W sumie wszystko rozłożone na bodajże 3 posiłki, czyli coś ala j/nj wyszło. Skład tego wszystkiego – 1kg mielonej szynki, 500g makaronu pełnoziarnistego, 3 sosy ze słoika.

1.Spaghetti, 30ml oliwy.
2.Spaghetti, 30ml oliwy.
3.Spaghetti, 30ml oliwy.









Wolne.



Wszystko tak jak powinno być.


pzdr/









Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-10-30 11:46:32

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa ativlab wisniowe jadł ktoś

Następny temat

Xpand + Cytocell + mono + carbo

Wiecej