SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodnik ATLETA TEAM vs KONIU - pods. 70 str. TEST MR.BIG , BIG ZONE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
jak przeczytasz ewentualną odpowiedź puść mi proszę na pw by nie robi tu zbyt dużego śmietnika.

Jakiego śmietnika. Napewno większość zainteresowała by ta dyskusja i każdy coś z niej mógłby wyciągnąć...

Chyba, że wiesz, że nie masz racji i dlatego nie chcesz tu ciągnąć tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
ja popieram Pana wyżej...

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pitbull61
nie mam racji w tym jak mi się ciało zmienia? Tu by raczej trzeba grzebać w biochemii nie badaniach naukowych i szukać głębiej niż insulina.
Mamy po prostu inne podejścia z solarosem, raczej dość skrajnie różne, wczoraj to może nieco dobitnie przedstawiłem, bo byłem nieco rozdrażniony - duże ciśnienie na pytongu, a nie było jak tego załatwić, dlatego też nie spałem do prawie 6.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-09-25 11:31:50

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Heh, spoko, nie mówię, że nie masz racji, tylko, że ewentualnie z tego powodu możesz unikac dalszej dyskusji ;)

A skąd wiesz, ile z tego co Ci wchodzi już po zalaniu to mięcho, a ile fat ?

Co do pytonga, to współczuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ale jak od razu załaduje więcej kcal to mnie nie zalewa.
po pasie widać i jak woda schodzi, tak jak przykładowo rok czy dwa lata temu robiłem test treca - w podsumowaniu wyglądało to na zalane, coś jak na pierwszej stronie tutaj, obniżyłem węgle, momentalnie było ok. Wczoraj też zjadłem tylko ok 150g węgli i dziś już mam o wiele niższą retencję, mierzyłem rano bf ~12%, na koniec poprzedniego testu było bodajże ok 11,5%.


a pytong z rana "uleczony".

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-09-25 13:19:46

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ty za kazdym razem - ze wszytskimi - musisz zaraz ich 'gnoic'
wyskakiwac z dziwnymi haslami

ja nie pisze ze wiem wiecej/lepiej od Ciebie

a co do zalania
przeczyta to jeden z drugim - Ty reagujesz tak - to spox
ale 99% ludzi reaguje inaczej (endo)
pomijajac fakt ze to po czesci woda - napisze jeden z drugim ze tez najpierw ich zalewa pozniej juz idzie czysciutkie mieso - co jest niemozliwe
a na podsumowaniu poprostu swiatlo jest do dupy

niemozliwe z tej oto prostej przyczyny (lecz nie jedynej)
im wiekszy bf=tym mniejsza wrazliwosc insulinowa
im mniejsza wrażliwośc insulinowa = tym wiecej fatu
itd.

...i tu badania nie koniecznie trezeba czytac - ale pierwszy lepszy art Lyle'a,Berardi'ego czy Poliquin'a.

eot na ten temat z mojej strony

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-09-25 13:56:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
sorry, jak poczułeś się zaatakowany czy obrażony, nie to było moim celem.
i masz oczywiście rację pisząc w tym poście tak a nie inaczej o insulinie, jednak jak pisałem - mówię o swoim przypadku i kilku innych z którymi się już spotkałem, jak i trafi się zapewne 10/100 osób które również będą reagować niezgodnie z ogólnie opisanym i przyjętym schematem, niekoniecznie w taki sposób jak ja, czy to na masie, czy to na redukcji.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wiesz koniu jak jest

tez wiem ze jakis % zawsze to jakies 'dziwaki' - reagują tak jak sie nie powinno raegowac
ale wyjatek potwierdza regule


tyle ze jakies 'dzieciaki' to przeczytaja - a wez im pozniej wytlumacz ze to co napisales tyczy sie Ciebie (i moze kilku innych %)
a nie ogolu

i pozniej taki z bf'em 20%+ bedzie robil mase agresywna piszac ze idzie mu tylko suche mięsko






Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-09-25 14:21:58

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858




Późna pobudka, od razu po wstaniu leciałem na trening, bo siłownia otwarta jedynie do 16, a wieczorem miałem wracać do Szczytna. Zostałem jednak i lecę dziś.





Jak pisałem wyżej trening tylko po suplach, bez śniadania, czyli dalej mieszam j/nj ze zwykłą dietą, wpadło również mniej węgli niż zwykle, nie licząc szejka po treningu ok 150g. W przyszłym tyg wprowadzają się do mnie nowi lokatorzy, więc robiliśmy z dziewczyną miejsca w szafkach, stąd też podjadałem różne rzeczy np. jak ten dziwny makaron po treningu, czy „wyzerowana” oliwa, która stała gdzieś w kącie pewnie od początku wakacji, 100ml myślę, że poszło spokojnie.

1.Makaron ~150g, grillowana pierś z kurczaka 250g.
2.Grillowana pierś z kurczaka 250g, buraki, oliwa z gwinta do końca butelki.
3.Kanapka ze 150g chleba pełnoziarnistego z 250g grillowanej piersi ze słonecznikiem(pewnie z 50g).
4.Muscle protein podwójna porcja, orzechy włoskie 100g.
5.Twaróg półtłusty 250g z koperkiem, ogórkiem, szczypiorem i jogurtem naturalnym – chłodnik do picia.













1.Wyciskanie na ławce poziomej 100kg x3, 110kg x8, 120kg x4
2. Unoszenie sztangielek siedząc 10kg x10, 12kg x10, 14kg x10, 16kg x10
3.Podciąganie rączki wyciągu górnego do połowy klatki 4x całe obciążenie x10
4.Wyciskanie na maszynie skośnej 20kg na jedną rękę 4 serie x10

Pierwsze ćwiczenie jako rozgrzewka przed barkami, niestety narzekam mocno na ból lewego już od kilku tygodni, na razie nic się nie poprawia, stąd też ćwiczą dość lajtowo. Najpierw lekkie ćwiczenia, potem dopiero ćwiczenie ciężkie, by za bardzo nie przeciążać.





Chyba przesadziłem z beta-alaniną – wszystkie suple sypałem łyżeczką, wczoraj nie miałem pod ręką, więc użyłem miarki, która jest w środku, nie wygląda ona na większą niż 1g, więc sypnąłem takich 5. Potliwość i swędzenie jak cholera wielkie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697




2 miarki tej beta alaniny to około 4-5g, współczuje zatem tego swędzenia.






Wszystko zgodnie z planem, przy czym rano po śniadaniu zorientowałem się, że nie odmroziłem piersi, stąd posiłek nieco się przesunął i wziąłem porcje 5 tabletek Amino Fuel 50.000, tabletki duże ponad 2g, ale popijając dużą ilością płynów nie jest problemem łyknięcie 5 takich, ich zapach jest neutralny.

Po trzecim posiłku udałem się na mały spacer, dzięki pobliskim drzewom udało mi się zebrać trochę mega smacznych orzechów:





Za chwilę porcja Muscle Protein i placek owsiany.






Jutro trening, także wciąż regeneruję się






Tak jak pisałem dodatkowo poszła porcja Amino Fuel, tak wszystko zgodnie z planem.

A tutaj zdjęcie słynnej miarki:





Identyczne są w kreatynie, glutaminie no i beta alaninie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa ativlab wisniowe jadł ktoś

Następny temat

Xpand + Cytocell + mono + carbo

WHEY premium