SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodnik ATLETA TEAM vs KONIU - pods. 70 str. TEST MR.BIG , BIG ZONE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
w Warszawie z tego co pamiętam wymagane jest ukończenie kierunków "pokrewnych" - dietetyka, awf czy inne takie.
w Gdańsku nie wiem jak to jest, bo mam niby "pseudo-medyczne" i nic mi nie mówili.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-09-29 22:18:50

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Słyszał ktoś o PW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Politechnika Warszawska?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Qwa, zapoznałem się z tematem...

W Gdańsku rzeczywiście bez znaczenia...

W Wawie oczywiście qwa wydziwiają, aczkolwiek jest to napisane tak, że różnie można to interpretować...

O przyjęcie na studia mogą ubiegać się absolwenci szkół wyższych związanych z wychowaniem fizycznym, sportem, turystyką i rekreacją, żywnością i żywieniem, dietetyką, medycyną, rehabilitacją, farmacją i zdrowiem publicznym, a także absolwenci innych kierunków związani zawodowo ze sportem.

Czyli generalnie studiów wcześniej w tym kierunku nie musiałem rozpocząć, ale musiałbym być zawodowo związany ze sportem..

LIPA

Qwa, żenada, czyli jak ktoś chce się dokształcić w tym kierunku, mając już wiedzę na określonym poziomie, to nie może i chooj..


I to w wawie tylko..

Ech...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
rob z Koniem w Gdansku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
dam Ci ściągać.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a na powaznie to jak chcesz to idz tam zagadaj dowiedz sie co i jak, moze jakis wniosek wypelnisz bo jak widac w Gda to samo a inne wymagania a wiec nie sa to narzucone odgornie z Ministerstwa tylko wew. uczelni a wiec masz szanse cos zdzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Dawajcie, dawajcie koledzy !

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa ativlab wisniowe jadł ktoś

Następny temat

Xpand + Cytocell + mono + carbo

Wiecej