SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za chol*** nic nie moge przytyć !!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak juz napisałem w temacie ma problem z przytyciem!!
mam 174cm wzrostu i 52kg wagi i to jest bardzo mało.przy moim wzroscie to chciałbym miec z 60kg wtedy był bym zadowolony.
ćwicze od marca tego roku i nic nie przytyłem
cwicze we wtorek,sroda,piątek,sobota
oczywiscie na mase.
moj ojciej w moim wieku był jeszcze chudy a nawet jeszcze bardziej i jestem na 80% przekonany ze to jest sprawa genetyczna ze nie moge przytyć nawet 2kg!!!!!
napisać co jem itd?
nie znam sie na odżywianiu
pomóżcie!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3496
Jak to jest...podobno "prawdziwa" masa idzie dopiero grubo po 20 ??To prawda ??Mi tez np bardzo malo idzie masa- a jem za 4.Po prostu jak ktos ma dobra przemiane materii i prowadzi bardzo katywny tryb zycia..to bardzo ciezko jest przytyc.Z wlasnego doswiadczenia wiem jak to jest..od pol roku waga mi sie nie zmienia:(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
"nie znam sie na odżywianiu"
to twój błąd i zarazem przyczyna przeczytaj podwieszone posty działu chociaż te najważniejsze, bez tego ani rusz, niestety chcąc urosnąć musisz znać te podstawy co i jak robić jeść ile itd. tu jest wszystko napisane wystarczy poszukać i poczytać

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ułuż diete poczytaj posty podwieszone

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no własnie ja już czytałem te podwieszone posty i zabardzo nie rozumiem i nie umiem sobie ułożyc diety zeby przytyć!coż...myślałem ze mi ktoś pomoże!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
oblicz zapotrzebowanie dodaj 500 kalorii 2g białka 1 g tłuszczy a reszta to wegle widac ze słabo czytałes

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Od samych ćwiczeń nie przytyjesz. Siłownia to nie jest nawet połowa sukcesu. Najważniejsze jest odżywianie- dobra dieta. Jak masz problemy z zaopatrzeniem się w odpowiednią ilość kalorii możesz za grosze kupić carbo albo gainera jak masz trochę więcej kasy. Ile masz lat tak wogóle?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2704
Wstyd sie przyznać ale ja w wieku 17 lat też ważylem 53 kg,przyczyna oczywiście leżala w jedzeniu,nie w jego rodzaju tylko ilości,zaczelem jeść normalnie regularnie i oczywiście więcej (żuciłem papierosy)przez same wakacje 2003 przytyŁem 6kg(zasługa mojej dziewczyny--wmuszała mi ) Ale dzięki jej za to zaczełem ćwiczyć i dzięki Bogu trafiłem na oto te forum zaczełem czytać czytać czytać i jeszcze raz czytać zgłębiając swoją wiedze na temat odżywiania powolutku bo powolutku ale moja waga rosła możesz wieżyć lub nie ale przez 1,5 roku przytyłem prawie 20 kg teraz waże 76 i jestem zadowolony wiec poczytaj sobie troche żebyś był na tyle obeznany żebyś był w wstanie wiedzieć co kiedy i ile jeśc aby rosnać
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2704
A co to za różnica czy masz 15 czy 17 liczy sie proporcjonalna masa do wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jeśli mi brakuje białek (ok 70g białek na 53kg wagi to mało a ćwicze na mase) to jak nadrobić?mlekiem?a może coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8244
Masa bierze sie z weglowodanow a nie z bialka, a i przy takiej wadze nie potrzeba zadnych gainerow, bo spokojnie wyciagniesz to z pozywienia. Tak wiec biorac 2g bialka, 6-7g weglowodanow i 1,5g tluszczy wychodzi:
100g bialka
350-400g wegli
75g tluszczy
A co do cwiczen to podstawowe na wolnych ciezarach i poczytaj podwieszone posty tam jest wszystko jak na tacy.

Dowodem na to, że człowiek jest najszlachetniejszym stworzeniem na Ziemi, jest fakt,
że nigdy żadne zwierzę temu twierdzeniu nie zaprzeczyło.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serwatka

Następny temat

wysokie tętno :(

WHEY premium