SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z zycia ginomana... SPAM PROGRESS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162612

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poradźcie mi co mam zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
a co sie dzieje sie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
nic się nie dzieje strefa
to spam w progresie

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
Student zacznij wiecej podnosic, i przestan byc dzieckiem neo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi co mam z tym zrobić, przecież napisałem

dlaczego mimo ze mam pragnienie pije ok 4 litrow dziennie to mam sucha skore luszczaca sie i obrzeki pod skora zatrzymuje mi sie woda a komorki sa pewnie wysuszone, co to moze byc? badania mam ok tylko alubina jest lekko podwyzszona 5.1 a norma jest do 5 co niby swiadczy o odwodnieniu, ale ja nie mam zadnych biegunek, raczej zatrzymuje ta wode bo az mi zyly wychodza i glowa boli czasem i jestem pobudzony jak sie duzo napije, troche pomaga mi spiroloktan obrzeki schodza a i skora robi sie bardziej nawilzona . myslalem ze to moze cukrzyca ale cukier mam ok , a przy obciazenie 75 gramami glukozy podskoczyl mi cukier z 85 na czczo do 91 , niby w normie ale malo podkoczyl po takiej dawce gluzkozy czemu? tylko nie wysylajcie mnie znow do lekarza bo on mowi ze mam wyniki na granicy normy i on nic nie moze zrobic( a wiec co mam czekac az bede umieral wtedy sie mna zajma)? PIJE ZYWIEC ZDROJ NIEGAZOWANA


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
o_0 FORUM DZIALA xd

Panowie-jestem z siebie za***iscie dumny. nie mam kaca po dniu wczorajzym. nie bedzie spadkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Beda spadki. Zapomnij juz o karierze kulturysty i o perfekcyjnej sylwetce na lato :P

Abrakadabra!! Myk :)

Powinno zadzialac

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
ogladaliscie mecz wczoraj?
jak jutro zdobeda bronz to nie pije przez miesiac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
studentski za duzo kamienia we wodzie

może masz coś z podpasek olłejs ze chłoniesz wodę ?

a moze coś z neurokseorycydewazydami omozoregulacyjnej takanki epolitycznej w połączeniu nieuregulowanymi jonowo dodatnimi pierwastkami sodu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o kurva strefa masz racje tu chyba chodzi o ten efekt orbitalnego przejścia..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

im mniej białka tym lepiej!!!

Następny temat

wszystko o tarczycy i nie tylko

WHEY premium