SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z zycia ginomana... SPAM PROGRESS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163165

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482


którą wybieracie ?

Coś cicho ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
te a dlaczego one po tym plocie chodza?
ta czarna fajniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czarna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
A ja lubie drobne laseczki takie słodziutkie są brałbym obie ale dla równowagi powiem, że biore od lewej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
student dlaczego wszyscy z blogami maja diety?
jak ni mo diety to nie ma sensu zakladania blogaska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zakładaj nie *******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześc dziś cwiczyłem normalnie czyli sześć godzin intensywne aeroby, po trzech godzinach biegu poczułem że poziom śluzu opada a lamblie nieco wymiękają więc wrzuciłem czwarty bieg jak robił to mój tata czyli gepard, pojawił się zielonkawy nalot na języku ale to normalne kiedy orgaznim stale znajduje się w stanie gorączkowym, najważniejsze że stolec dał się łatwo przepchnąć bo perystaltyka znów siadła od czasu kiedy dwa tygodnie nic nie jadłem by zwiększyć swój metabolizm. PAnie Marku co pan o tym myśli i czy rozpisałby pan dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
tylko jakis zajegangsterski tytul musze wymyslic...
oglada ktos?
http://www.justin.tv/loto_11
remis na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mr kultura Ty też gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 119
JEM CZOSNEK, STOSUJE UROSEPT, OROFORT ALE TO NIC NIE DAJE , BO JA MAM TE BAKERIE W PROSTACIE, stosowalem juz amoxykline, cyprinol, gentamycyne, i jesce inne, i na czas leczenia zapach znik aale po zakonczeniu przyjmowani aantybiotyku zapach wraca, dodam ze od paru la cierpie na przewlekle zapalenie prostaty, najpierw bylo to pieczenie i wyciek ropny z cewki, niby te bakterie wybilem;e.coli, enteroccous fealis, m.morgani, citrobacter, a od 2 lat mam ten brzydki zapach i boli prawe jadro,najadrze.jak to wyleczyc w koncu?dodam ze nie mam pojeci askad te nbakterie si etam biora , bo jestem prawiczkiem i dbam o higine, czy mog emiec jakas rane w odbycie przez ktor aprzechodz aone do prostaty? z usg prostaty przez odbyt wyszlo ze mam jakies 2 blizny na prostacie, skad??ach adodam teraz ze posiew spermy wychodzi czysty a zapach jest!!!chodze on jednego urologa do drugiego i bez skutku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

im mniej białka tym lepiej!!!

Następny temat

wszystko o tarczycy i nie tylko

WHEY premium