SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z zycia ginomana... SPAM PROGRESS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163162

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Studi

klekaj do miecza Rybasa

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam was wszystkich bardzo serdecznie nie widzialem gdzie zalorzyc ten temat ale doszlem do wniosku ze wlasnie tutaj bo w sumie jest zwiazany ze zdrowiem dlatego wlasnie se tak pomyslalem ale do rzeczy bo bardzo duzo pisze ale coz jusz tak mam i tego nie zmienie podobno muj stary tesz tak mial jak byl w moim wieku ale w sumie to nie o to tu chodzi

wiec nie moge sikac na stojaco bo leci mi na wszystkie strony raz jak lalem w szkole to sie nawet polalem i nie poszedlem na reszte lekcji tylko sie showalem w kiblu i poszlem dopiero na autubus. proboje se sciagac skorke ale to tez nie bardzo pomaga bo leje wtedy dalej i musze stawac w duzej odleglosci od klopa a dzwi mi na to nie pozwalajo wiec co z tym mam zrobic isc do lekarza czm moze co innego? i wykombinowalem ze bede siadal sobie i se saidam ale raz tak lalem pod deske siedzac i sie przelalo z kibla i se spodnie tak jagby oszczalem a potem musialem zmienic

pardzo prosze o pomoc i potrakutujcie muj post powaznie z gury dzienki za odp.

to tez prowokacja ale dobre dobre uzialem sie z tego
[https://www.sfd.pl/sikanie-t478146.html]


Z po siłowni o siłowni


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
hahahha

o kvrwa

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Ortografia
2. Problem.

Rozbiło mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Co jest z Marcinem ze nie wpada

I ****a skonczcie to Gejowo.pl

Zmieniony przez - asgard88 w dniu 2009-03-09 21:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla silki rzucilem wszystko alkochol papierosy kumpli poswiecam sie pod karzdym wzgledem nie wiem co bedzie w przyszlosci a pudzian iw iele innych ludzi poswiecilo sie dla silki tez myslalem nad takim czyms ale to oddalone o setki milionow mazenie a cze mu stanie na 42 jak bym ladowal suple

Fajnie, że dla siłki porzuciłeś wszystko, ale słownik ortograficzny mogłeś zostawić.

#############################

Witam ..mam pewne pytanie odnosnie swedzen podczas treningu. Po rozgrzewce a czasem nawet w trakcie jej trwania Robi mi sie goraco i wszystko zaczyna mnie swedziec twarz,klata,plecy czy wie ktos moze czym moze byc to spowodowane ?


i odpowiedzi:
Żeby wykluczyć wszystkie możliwości... Umyć by się należało Ale podejrzewam, że to nie to...


##################################

2 dni temu zrobilem pierwszgo shota z prolo tescia w srodek dupy byl kierowany strzal ...

od tego czasu zaczelo mnie boles lewe jadro ..


Srodek dupy czyli co w kakao biłes? no sory nie mogłem sie powstrzymac


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


co za matoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ten z tym sikaniem sprawił ze smiałem sie przez 2min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
poziom opada Marcin nie wpada

chlopcy sie migdalą ciagle do siebie to co ma wpadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin jest zajęty jedzeniem pulpetów i nie wpada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

im mniej białka tym lepiej!!!

Następny temat

wszystko o tarczycy i nie tylko

WHEY premium