SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z zycia ginomana... SPAM PROGRESS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162577

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
no 3 razy wyslales to samo
co do podpisu- ni wim z czygo sie brechtasz. innym sie podoba

Zmieniony przez - mitrandir w dniu 2009-01-28 21:52:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
u mnie kobita na bazarku sprzedaje jaja

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
http://www.sweetbrokacik.pl/
macie na polepszenie chumoru
za kazdym razem jak tam wchodze to wymiekam po przeczytaniu 3-4 tematow.
poZdrUffQi dLa WaS QRejzoLkI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
"Z KRONIKÓW JANA GINOMANA"

Ale to była fajna praca nie myslcie sobie że poszedłbym do nudnej roboty Nazywam się Janek a moja ksywka to Kusiek. Zbawna prawda? Mam trzech kolegów, z dwoma ostatnio gadałem rok temu a z trzecim dwa miesiące temu. mam jeszcze brate ale on uwarza że przegrałem życie bo nie mam pracy za to brate robi na stacji benzynowej i za wypłate picuje swojego malucha Nikt mi nie wchodzi do wanne bo tate opuścił nas kiedy urodziła się siostre... mame pracuje w lidlu na kasie a po robocie kradnie Siostre często jak przychodzi do domu to pachnie jej spermą z pyska , chyba obcionga za pienidze Musze wreszcie znaleść prace ale boje się ludzi odkąd w podstawówce i technikóm byłem tyrany przez kolegów (chyba za twarz i ogólnie frajerstwo). Jeszcze dodam na koniec że nigdy nie miałem dziewczyny i nie wiem jak to jest ruchac , codziennie wale po 2 razy (kiedys targałem po 7 ale od tego marszczenia pytona zaczal mi opadac). Mam grzybice stop, marszczy mi sie skora, smierdza mi stopy, mam pryszcze, szope na glowie, nadwage, syf na podlodze (sperma i brud), uwalone biurko, chodze w butach po mieszkaniu , spie z psem, caluje królika brate, nie umiem zawiesic lampek na choinke. Raz siostre przyprowadzila kolezanke do dome i ja sobie pomyslalem ze moze ja wyruham jesli ona jest taka glupia jak moje siostre lecz ona gdy mie zobaczyla to ledwo powstrzymala sie od smiechu i powiedziala siostre na ucho (ale ja slyszlalem) -on naprawde wyglada jak niedorozwoj

napiszcie jak oceniacie moje zycie i czy przyjmiecie mnie do siebie , ja czytam te forme od kilku miesiecy ale nic nie pisze bo nei umiem tak fajnie wymyslac podszywow jak wy.

jestem wyjatkowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pojawił się główny bohater
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Nareszcie

Glowny bohater sie zjawil.

Jak dobrze pojdzie to od przyszlego tygodnia rusza na naszym forum moj temat treningowy. Dieta, trening, suplementacja. Poniewaz odkad mialem kontuzje to cholernie sie rozleniwilem i P. Marek sila zmusza mnie do treningow

Twierdzi ze wygladam tragicznie. I mam udowodnic ze w 3-4 miechy da sie wrocic do formy jesli ma sie wiedze na ten temat.

Zobaczymy czy dam rade
Wierze ze z Waszej strony bedzie ostra motywacja

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dasz foty, zobaczymy jak Pan moderator wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
P. Marek powiedzial ze narazie sie nawet na to nie nadaje. I ze musze sie opalic bo jestem blady jak sciana

A ja tak cholernie nie lubie solarek

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Sie ma all

Michał na naszą pomoc w kwestii dopingowania możesz liczyć Sam myślałem nad dziennikiem treningowym, bo w sumie ... fajna sprawa takowy mieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

im mniej białka tym lepiej!!!

Następny temat

wszystko o tarczycy i nie tylko

WHEY premium