SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA -"Brać czy nie brać?"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 384976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ciekawy artykuł .. nie widziałem wcześniej :) dodaje do ulubionych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
Filomag B6
jest niby helatem dla tego jest tu tak ceniony a zinkas forte ma wiecej cynku
edit; ile kosztuje Calmazin
wapn utrodnia wchlanianie cynku

Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-02-27 17:17:54

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3251
Witam...
Mam pytanie a mianowicie na ulotce Filomagu B6 pisze:
Nie nalezy stosowac leku Filomag B6 jesli wystepuje:
-Ciezka niewydolnosc nerek (klirens KREATYNINY mniejszy niz 30ml/min...

Chodzi o to ze Kreatyna sie przetwarza w kreatynine i czy kazdy co cwiczy moze miec ta niewydolnosc nerek ? Moze to pytanie jest glupie ale lepiej zapytac :D Bez obaw moge brac Filomag ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no faktycznie, pytanie za mądre nie jest- konwersja kreatyny w kreatyniny nijak sie nie przekłada do jej wyniku w badanich.
nie ma także nic do zażywania filomagu.
poprostu wskaźnik o którym wspomniałeś świadczy o niewydolności nerek, wtedy rzeczywiście problem jest wogóle z funkcjonowaniem organizmu...

ale jak wspomniałem to o co pytasz to zupełnie co innego niż to o czym myslisz

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-02-28 20:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3251
Wielki dzięki... widze że wiedziałeś o co mi chodzi
Trudno to bylo opisa hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Węgalny i tlenki są niemal nieprzyswajalne. Glukoniany i cytryniany umiarkowanie. Hydroasparginiany to w zasadzie chelaty, chociaż nie do końca spełniają definicję chelatu, o czym kiedyś szeroko dyskutowałem ze słynnym Omem.
Panowie - cena o czymś świadczy. Wywrotka węglanu wapnia kosztuje niewiele więcej, niż jedno opakowanie preparatu zawierającego ten związek.
Najlepsze są chelaty. W dziale Nutrifarm jest o chelatach w temacie Chela-Min. Przygotowywane jest aktualnie szerokie info o chelatach z wnikami badań wchłanialność chelatów w porównaniu z innymi związkami.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
Mam pytanie oto ono jeżeli cynk powinno sie brać na pusty żołądek to jak to zrobić 30 min przed snem wale twaróg to kiedy brać ten cynk ??

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 156 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4231
Ja mam pytanie ( pewnie nie bedzie za madre ). Czy np mozna brac zincas forte z magnezem w formie musujacej ????

szopi49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozna, tylko ze magnez w formie musującej to zazwyczaj nieprzyswajalna praktycznie jego forma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie?

Następny temat

Białko a czas po przygotowaniu

WHEY premium