SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA -"Brać czy nie brać?"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 384880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 179
alw ja tego nie traktuje jako srodek nasrnny.. poprostu po tym nie potrafie spac... :/ a nei zadzuo 5tab dzienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jesli faktycznie tak jest, że przedtem lepiej sypiałes to poprostu "jestes jaks nietypowy" odnośnie tego supla...
pieć jest juz dośc dużą dawką- ale bierzesz tyle tylko gdy trenujesz.
możesz np. zrezygnować z takiej ilości i brac standardowe trzy- np. po treningu a w niet. w jego porze lub nawet rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5709
co sadzicie o takim zastapieniu ZMA: Zinek + vit C vitalmaxa (http://www.vitalmax.pl/nutr.php?prod=72) + filomag b6?
co do witaminy w preparacie vitalmax'a nie zaduzo jej troche? wyczytalem ze zalecane spozycie witaminy C wynosi 60 mg, czy te 800mg/caps to nie zbyt wiele? Jeszcze jedno pytanie, ile powinna trwac suplementacja domowym ZMA? Chodzi mi glownie o poprawe snu, tradzik i moze przy okazji o podniesienie poziomu testosteronu,
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale kombinujesz, to juz lepiej kupic zincas forte, filomag i witC, najlepiej z rutyną.

ta kombinacja uzupełni ci jedynie ew. niedobory.
sen może troszke poprawi.
poziomu test. raczej nie podniesie.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-02-03 22:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
z drogiej stony z tego co tam jest napisane 100 tabletek (i sklad jest niezly) kosztuje 17 zl natomiast witamina c 10 tabletek ktorej jest 1000 mg kosztuje ponad 5 zl .wiec moze warto sie nad tym zastanowic

Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-02-03 22:54:31

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5709
apokalipsa: o to wlasnie chodzi ze ja nie lubie kombinowac a zincas forte jest na recepte wiec zeby go kupic jednak bede musial troche pokombinowac. Rozwazam jeszcze zakup preparatu Natures Best - Zinc Chelated (100 tab. - 29 zl w sklepie sfd)https://sklep.sfd.pl/opis.asp?produkt=432 , ktory z tych dwoch przeze mnie wymienionych jest lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zincas f. jest teoretycznie na receptę- mysle,że w wiecej niż pięciu na 10 aptek ci sprzedadza.
wit.C jak podkreslilem niedzownie niemal jest brac z rutyna.
napisalem ci wiec myslę najlepsze opcje.
nie sa one wcale trudne do zrealizowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
a moze mi ktos powiedziec w jakiej formie jest cynk i magnez w tabletkach vigoru( czy całkowicie jest wchłaniany)/ jedna to 15 mg cynku i 100 mg magnezu. Do tego są 2 mg miedzi i inne składniki.

tak sie zastanawiam czy zamiast zincusa brac dwie tabsy vigoru a magnez i witamine B6 uzupełnic Filomagiem?
pozdro

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Calmazin
Skład:
1 tabletka zawiera:
wapń (węglan wapnia, glukonian wapnia) 333,3 mg*
magnez (tlenek magnezu, glukonian magnezu) 133,3 mg*
cynk (cytrynian cynku, glukonian cynku) 8,3 mg*
* wartości dotyczą zawartości pierwiastków w postaci czystych jonów

Filomag B6
Skład
:
1 tabl. zawiera 600 mg wodoroasparaginianu magnezu (40 mg Mg) i 5 mg witaminy B6

I teraz chciałbym zapytać czym się różnią te zw.
wodoroasparaginianu magnezu [(40 mg Mg) <--- te 40mg to są jony magnezu?] od tlenek magnezu, glukonian magnezu??

Skoro w Calmazin jest i Cynk i Magnez to po co kupować filomag b6 i zincas forte skoro tutaj to mamy w jednej tabletce? Skoro skład Calmazinu podany w jest w jonach to już chyba nie ma znaczenia z jakich związków magnezu je będziemy mieć?

Czy jednak jest jakaś różnica i lepiej brać filmag b6 z 50mg jonów magnezu niż calmazin z 133mg jonów magnezu?

EDIT: apo czemu Wit. C z tauryną? I kiedy brać?

Zmieniony przez - Lisuu w dniu 2007-02-27 13:59:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
kiedyś dotarły do mnie jakieś informacje, że wapń źle wpływa na wchłanianie jakiś pierwiastków, chyba własnie magnezu, ale nie jestem tego pewny.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie?

Następny temat

Białko a czas po przygotowaniu

WHEY premium