SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA -"Brać czy nie brać?"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 384859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
po 1-sze jest napisane,a nie pisze

a po 2-gie ,
to chcesz poznac jaką odp...czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
obie formy sa poprawne (patrz miodek) wiec bez wymadrzania sie jak jeszcze racji nie masz

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 103
Jeśli już było to z góry sorki (nie znalazłem) - ile magnezu ma 1 tabl FIlomagu B6? Bo przecież też trzeba uważać żeby nie przekraczać dawki podobnie jak cynkiem...

p.s. Mi w aptece powiedzieli że zwykly Zinac jest bez recepty i jest 5 razy slabszy, a forte jest na recepte bo nadmiar cynku jest b. toksyczny no a forte łatwiej zrobić sobie kuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pięc tabl. filomagu to takie minimum, o przedawkowanie sie nie martw.
szkoda w sumie nawet pisac jaka jest dawka- nawet ponad 10 tabl. nie wywała przedawkowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 504
witam.
biore zma apteczne od okolo miesiaca i zauwazylem spadek wagi o 3kg i tu moje pytanie: czy zma wplywa jakos na spalanie tkanki tluszczowej (wydaje mi sie jakby bylo jej mniej)? czy moze to tylko czysty przypadek? dodam jeszcze ze cwicze systemem hst wiec waga powinna sie zwiekszyc (nie stosuje zadnej diety ani innych suplementow. odzywianie takie samo jak przed zma).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
imo nie ma zadnego wplywu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
artykuł super ale dla mnie ZMA to lipa. Dla mnie to zwykłe minerały i witaminka które trzeba uzupełniać i nie spodziewać sie cudów. wole wsadzić kase w coś innego. za 60 zł można kupić cp i mieć super efekty a po ZMA totalna lipa, nic nie poczuje. Tak samo zakaz stosowania przed 21 rokiem to chwyt marketingowy który ma wyrażać siłe suplementu której oczywiście nie ma. od małego bierze sie multiwitaminy gdzie jest magnez cynk i b6 i jakoś nic sie ludziom nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Conquerorr -ja o takim "zakazie" nie słyszałem...
działanie fakt, mozna powiedzieć mało zauważalne, ale przy niedoborach nie zauważysz żeby masa, czy nawet inne cechy motoryczne szły jakoś oszałamiajaco- a czasem wogóle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Jak apokalipsa.
O jakim ograniczeniu wiekowym mowa, skoro wszystkie skladniki sa dostepne w aptece bez recepty?
To ze nie odczuwasz wyraznie dzialania zma nie znaczy, ze go nie ma.
Brales ze sklepu czy 'apteczne'? Bioracy 'apteczne' czesto zle dobieraja skladniki. Pilnuja tego, zeby byl magnez, cynk i b6 w odpowiednich ilosciach ale nie sprawdzaja w jakiej formie i czesto daja sobie wcisnac slabo przyswajalne tlenki itp. Wiem to z autopsji.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
ale wy jesteście dziwni. za kazdym razem jak ktoś pyta czy moze brać zma przed 17, 18 czy 19 rokiem zycie to forumowicze piszą ze NIE. A jakbys przeczytał uważnie moją wiadomośc to napisałem że ten zakaz to lipa !!!!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie?

Następny temat

Białko a czas po przygotowaniu

WHEY premium