SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAPISY- I Mistrzostwa SFD w Muscle Up(Wejscia siłowe) Na Drążku 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Mam do was jeszcze jedno pytanie :Czy można powiedzieć date ustnie zamiast chodzić do sklepu po jakąś gazetę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Co do podciągania,minimum te 15x każdy powinien zrobić z prostymi nogami bez podbijania.
Jeśli chodzi o datę to ten temat już był poruszany i ostała się tylko gazeta
https://www.sfd.pl/Club_Muscle_Up-t844431-s22.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1091
Sytuacja staje się jaśniejsza. Jeszcze pytanie odnośnie muscle upów.

Podczas robienia muscle upów dozwolona przerwa jest tylko w podporze nad drążkiem.
Jak długi może być zrobiony postój ? Czy tylko i wyłącznie na rękach przy wyprostowanej sylwetce ?
Czy możliwe jest podparcie na biodrach ? ;)

;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
daw8d
Sytuacja staje się jaśniejsza. Jeszcze pytanie odnośnie muscle upów.

Podczas robienia muscle upów dozwolona przerwa jest tylko w podporze nad drążkiem.
Jak długi może być zrobiony postój ? Czy tylko i wyłącznie na rękach przy wyprostowanej sylwetce ?
Czy możliwe jest podparcie na biodrach ? ;)

Pisałem już o tym post z 15.36
https://www.sfd.pl/ZAPISY,_Mistrzostwa_SFD_w_Muscle_Up_Wejscia_siłowe_Na_Drążku_2012-t880206-s3.html
ale mogę powtórzyć
Dozwolony postój na górze przy ostatnich powtórzeniach w podporze na wyprostowanych rękach do mniej więcej pięciu sekund,początkowe powtórzenia robione stałym tempem z możliwie najkrótszymi przerwami do ok.2s wiadomo nikt stoperem nie będzie sprawdzał ale żeby to wyglądało płynnie.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-08-25 17:25:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1091
Wpadka, nie doczytałem. Dziękuję za odpowiedź ;)

;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Fluor158 zastanów się, powiedzieć możesz wszystko, a gazety z przyszłą datą (żeby nagrane wcześniej próby wysłać) nie kupisz. Chodzi m.in. o to, by sprawdzić się w tym gronie w aktualnej formie, a nie sprzed miesiąca czy pół roku.

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
Chciałem się zapisać:
wiek 19 lat
waga 75 kg
wzrost 174 cm


Można jeszcze prosić o jakiś filmik instruktażowy jak mają wyglądać te pompki na poręczach - z góry dzięki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
krzychu02

Można jeszcze prosić o jakiś filmik instruktażowy jak mają wyglądać te pompki na poręczach - z góry dzięki;)

Proszę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Witam,jestem tu nowy. I chyba źle zrozumiałem
Bo jeśli tu trzeba min.15 Muscle Upów
A ja myślałem,że 15 podciągnięć na drążku,to źle zrozumiałem tak ?

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
min 15 podciągnieć na drażku-wszystko dokładnie pisze na stronie 1...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + trening do oceny

Następny temat

właśnie zaczynam Proszę opinie

WHEY premium