SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAPISY- I Mistrzostwa SFD w Muscle Up(Wejscia siłowe) Na Drążku 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Czyli mam rozumieć,że 15 podciągnięć na drążku. I dołączam filmik,i jeśli tak się podciągnę 15 razy to mogę się liczyć z innymi taa ?

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Przepraszam bardzo,ale chyba mnie oświeciło ,czyli tak eliminacje to
15 podciągnięć na drążku
25 pompek na poręczach

Jeśli tak,to pomyślę nad zapisaniem się i dam znać.

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
nad czym tu myśleć?
Brać się za trening
Przejdziesz eliminacje wchodzisz do półfinału,gdzie robimy muscle up tyle ile damy radę-6 najlepszych wchodzi do finału...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Tak masz rację.Załatwię jakąś kamerkę,przestudiuje jeszcze raz ten regulamin i się odezwę.

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1091
Słabo coś tych zawodników... ;)

;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zapisuję się, 173 cm i 70 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
jeszcze kilka dni zostało na zapisy-aktualna tabela zgłoszonych-18 zawodników....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Nie wpisałeś mnie do tabeli, a zapisywałem się na 5 stronie. Proszę o dopisanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
juz dopisałem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
witam spróbuję własnych sił :)
Wzrost 172cm
Waga 60kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + trening do oceny

Następny temat

właśnie zaczynam Proszę opinie

WHEY premium