SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAPISY- I Mistrzostwa SFD w Muscle Up(Wejscia siłowe) Na Drążku 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
pts00

rozumie ze każdy kto spełni minimum eliminacyjne jest w półfinale bo nie wiem czy mam zrobić tylko na zaliczenie czy wyśrubować wynik na drążku i poręczach :)

Wystarczy regulaminowe minimum łącznie ze sfilmowaną datą z gazety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10202
to jeszcze jedno pytanie : jak będę robił muscle-upy to mogę zatrzymać się nad drążkiem i odpocząć parę/paręnaście sekund i dalej robić. albo odpoczywać w zwisie ?

Honor mam w duszy a siłe w dłoni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
trzeba sie zatrzymac choc na sekundę w górnej pozycji i w takiej tez mozna pare sekund odpoczac-w dolnej się nie zatrzymujemy.
W eliminacjach wystarczy minimum ale lepiej zrobic pare powtórzeń wiecej,jakby sedziowie mieli do któregoś zastrzeżenia..Oczywiście jak ktos czuję się na siłach robić maksa-troche mozna zdołowac tymi wynikami konkurencję...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
pts00
to jeszcze jedno pytanie : jak będę robił muscle-upy to mogę zatrzymać się nad drążkiem i odpocząć parę/paręnaście sekund i dalej robić. albo odpoczywać w zwisie ?

Jeżeli będziesz robił siłowe to możesz mniej więcej do 5 sekund ale przy końcowych powtórzeniach zatrzymać się na górze na wyprostowanych rękach ale w pozycji pionowej bez przewieszania się i puszczania drążka,w gimnastycznych podobne reguły z tym że każde wejście (oprócz pierwszego) robione tylko z jednego zamachu.
Może jeszcze co do eliminacji bo nie jest dokładnie napisane w regulaminie-oczywiście przy podciąganiu opuszczamy się do prostych rąk.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-08-21 15:53:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Zapisuje się (jeśli bez ograniczeń wiekowych ;])
KOCUR
wiek 24 lat
waga 80 kg
wzrost 185 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Witam wszystkich.

Zapisuje się.
Wzrost - 185 cm.
Waga aktualna - 83 kg.

Życzę wszystkim powodzenia.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Jak na razie-8 śmiałków....Ciekawe ilu jeszcze dołączy i zapisze się w pierwszych ,historycznych zawodach na SFD w muscle up?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
masti piękna tabelka. W ciągu około dwóch tygodni pojawi się filmik ode mnie.

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Piekna to bedzie jak zapise się 40 uczestników....:),na razie przeciętna...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Jeżeli dane z tej tabelki mają być jeszcze gdzieś później używane, to proszę o poprawkę nicku ;)

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + trening do oceny

Następny temat

właśnie zaczynam Proszę opinie

WHEY premium