SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzdęcia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
Witam. Nie wiedziałem gdzie mogę zamieścić temat dlatego napisałem to tu ponieważ chodzę na siłownię i mam w miarę odpowiednią dietę, a mianowicie mam problem ze wzdęciami. Mam to przynajmniej raz w tygodniu. Powieksza się brzuch i nie mogę nic jeść ani pić przez parę dobrych godzin, gdy coś zjem mam ogromny ból brzucha. Co może być przyczyną tych wzdęć??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
I posiłek- płatki owsiane (100g), mleko (300- 400 ml)
Siłka
II posiłek- ryż (100-130g), kurczak (100- 150g), warzywa gotowane (marchewka, kukurydza, kalafior)
III posiłek w pracy- czasami to co w II pos., czasami kanapki (4-6 sztuk) masło, mięso (czasami kurczak, kiełbasa), ser żółty, pomidor
IV posiłek- czasami były parówki, ser biały
Tak to mniej więcej wyglądało. Wcześniej miałem całkowicie inną dietę (6-7 posiłków) ale zmieniłem trening z 15.00 na 11.00 i przed treningiem nic nie jem tylko kreatyna naczczo i odżywka centralnie po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1822
grochowka xD moze jestes uczulony na jakis posilek =] albo zjadasz za duzo blonnika?:P jesli chodzi o blonnik to zoladek sie po jakims czasie przystosowuje tez tak mialem na poczatku=]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
ale ja mam to już dość długo. Zaczęło się od tego że przez miesiąc jadłem 0,5 litra jogurtu dziennie, dopszło do zakwaszenia organizmu (tak mi się wydaje) i zaczęły się wzdęcia. nie mogę jeść tuńczyka, chleba razowego, ostatnio wywaliłem nawet białko (wpi) z diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Rozne moga byc przyczyny,ale wlasnie nadmiar bialka tez to powoduje,u wielu osob tez tak po platkach owsianych sie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
a co powiecie na tabletki przeczyszczające??pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie bardzo. Ja bym dorzucil błonnika do diety, zwiekszyl spozywanie warzyw i ewetualnie proszek zasadowy-jesli to zakwaszenie organizmu.

Owsiane podobno powoduja u niektorych wzdecia, chociaz ja jem ich sporo i nic mi nie dolega

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
idz do lekarza sie poradz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
Dobra, spróbuje wywalić mleko z diety, tylko czym je teraz zastąpić (chodzi mi o owsiane na śniadanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3323
Zrób sobie placki, omlety lub gofry z płatków owsianych. Przepis ymasz w "Kuchnia SFD"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
idz do lekarza moja znajoma cierpiaca na bolesne wzdecia poszla zrobili badania okazalo sie ze ma jakas baktreie w jelitach....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie nt posilkow "nie treningowych"

Następny temat

Brzuch !!

WHEY premium