SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzdęcia i gazy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Cześć, wiem że takich tematów było już sporo bo już sporo z nich przeczytałem. Jednak mój problem jest troche inny bo ryż W ZADNYM TEMACIE nie byyl wymieniany jako POTENCJALNA przyczyna gazów. A ja właśnie dostaje ich po zjedzeniu ryżu. Wiam to bo dziś specjalnie zjadlem kuraka osobno i ryz z warzywami osobno i gazy zaczęły sie po zjedzeniu ryżu.


Troszke a nawet bardzo to wkurza bo: po treningu jem ryż biały i cyca i pierdze :(

do szkoły biore ryż brązowy, cyca warzywa i co? i teaz mi sie chce pierdziec a nie ma jak! boli mnie potem brzuch bo musze to wstrzymywac :/


po makaronie razowym mam to samo.

Ale co CIEKAWE: uwaga: PO platkach owsianych nic mik nie jest! Moge je jesc duze ilosci naraz i nic! Jednak nie bede przeciez jadl platkow owsianych z kurczakiem bo to chyba za dobrze by nie smakowalo;/

co poradzicie? co mam zrobic? jak rozwiaza problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Skup się więc na jednym. Najlepiej załóż własny i tak wszystko opisz. Twój problem jest bardzo prosty. Sam powinieneś na niego wpaść.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ile gotujesz ryż czy makaron spróbuj dłużej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
ryz brązowy to ze 40 minut a na opakowaniu pisze zeby 30. a biały ok 25 minut a pisze na nim zeby 15. Ale sprobować jeszcze dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3342
Kolego miałem podobnie po płatkach owisianych i mięta pomogła. Koniecznie bez cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie nie ma sensu skoro tak długo gotujesz jedynie co pozosało eliminować

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
ale to czym mam ten ryż zastąpić? ja już nie mam pojecia skad te weglowodany czerpac oprocz platkow ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
wymieniasz same produkty ktore są "zakwaszajace" a jesz do tych posilkow odkwaszajace? /moze masz zakwaszenie
1

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to także może być prawdopodobne i nie można wykluczyć
1

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
no tak ale panowie jakbym mial zakwaszenie to pewnie bym mial tez gazy po innych posilkach ale po platkach nie mam, po twarogu na noc tez nie. Jem warzywa wiec chyba nie tu problem. A wiec czym mam zastapic ten glupi ryż?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2502
hahahah :D ja tam problemu nie mam jestem w klasie z 22kolesiami i 2 dziewczynami jak sie z***ie to all sie ciesza wiec w czym problem xD?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140
a probowałes espumisan brac po posilku?

Trzeba się przyłożyć, w 100% oddać serce
Musisz być zdolny, ziom, do poświęceń
A wybije ta godzina kiedy spotkasz się z efektem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na odchudzenie - proszę o sprawdzenie

Następny temat

Dieta na masę, Wasze opinie o niej :)

WHEY premium