SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie z klatki siedząc czy stojąc z ugięciem nóg? BARY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601
Witam ! Mam pytanie, które waszym zdaniem ćwiczenie jest bardziej efektywne jesli chodzi o zwiekszęnie barków i siły

Wyciskanie z klatki siedząc czy
wyciskanie z klatki stojąc przy wybiciu się nogami

Jesli chodzi o to 2 , mogę brac duzo wiecej kilogramów niż siedząc/stojąc bez wybicia .

Czy może lepiej jeszcze za karku? Nie robię tego ćwiczenia bo kiedys paskudnej kontuzji się dorobiłem :)

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
https://www.sfd.pl/WROCILEM_-_WSZYSCY_CO_CZEKAJA_NA_ODPOWIEDZ,_PROSZE_SIE_WPISYWAC-t462589.html

tu może napisz?

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
Moim zdaniem bardziej efektywniejsze jest wyciskanie sztangi siedząc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
imo siedząc mniej sie oszukuje

Ja robie wyciskanie hantli i nie narzekam
pozdro

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601
Stojąc z wybiciem zakładając wiekszy ciężar czuje barki dosc porządnie .
Inne propozycje?

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli mogę sie wtrącić :D Na masę, jako ćwiczenie wielostawowe lepsze oczywiście stojąc z wybiciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Ja sie niezgodze
Ale może wypowie się jakiś specjalista

cajmarek ale skoro bardziej czujesz barki stojąc z wybiciem to tak rób na każdego działa coś innego

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601
Dzięki ,w sumie dobrze by było aby jakis puma albo wodyn sie odezwał :)

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Puma Ci napisze o wybiciu z nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601
Ok czekam :)

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10030
Joł,

Dodam coś od siebie

Koniecznie - nie, że pasowało by - koniecznie rozgrzej sobie prostowniki. Właściwie to rób rozgrzewkę konkretniejszą niż przy martwym ciągu. Ja to olałem i teraz szczerze żałuję.

Otóż to ćwiczenie bardzo obciąża kręgosłup. Zauważ, że w pozycji jaką się przyjmuje, jesteś odchylony do tyłu. Minęło już chyba 3 tygodnie od kiedy nie robię wyciskanie z wybiciem nóg, a kręgosłup dalej mnie napieprza przy schylaniu się. Zaniedbałem PORZĄDNĄ rozgrzewkę i teraz cierpię.

Jeżeli masz problemy z kręgosłupem czy nie czujesz się na siłach - odpuść. Nie chcę Cię straszyć tylko przestrzec, bo ja już tego nie cofnę. Także postaraj się o solidną rozgrzewkę, gdy już zdecydujesz się na to ćwiczenie ( które IMHO jest świetne pod warunkiem, że dobrze się do niego przygotujesz). Zanim dotkniesz sztangi zastanów się chwilę czy Twoja rozgrzewką była wystaczająca.

Tyle wykładu. Trochę chaotycznie to napisałem, bo spieszy mi się na trening Jednak mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi

Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601
Rozgrzewka to podstawa i zauwazyłem iż trzeba rozgrzewac prostowniki , lecz przy 80kg jakimi ja operuje na serie w tym cwiczeniu to raczej nic strasznego nie ma :)

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP HARDCORE PROFI czy COMPETITION

Następny temat

POMOC- KOREKTA PLANU TRENINGOWEGO HELP

WHEY premium