SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka redukcja 33 lata -22 kg w 22 tygodnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
n3x1983
jak trochę pożyjesz to poznasz :D


Mógłbyś powiedzieć jak to "działa" z tym ocenianiem, bo nie chce mi się aż tyle czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
Czy mógłbym prosić o dokładną rozpiskę Twojego treningu podczas redukcji? Patrząc na Twoje osiągnięcia jestem pod ogromnym wrażeniem, zmobilizowałeś mnie i chyba wiele innych osób do tego by zacząć robić coś ze sobą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
od momentu kiedy załozyłem ten post minęło dwa lata. wtedy moja redukcja wyglądała bez sensu. w tej chwili trening na redukcji nie różni się niczym od tego na masie, tylko po treningu siłowym dokładam 45 min aerobów i w jednym dniu wolnym od trenigów siłowych wrzucam aeroby na czczo 35 min. to wszystko.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
na luzie :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wow, świetnie wyglądasz. Bardzo dobra przemiana, gratuluję wytrwałości i życzę dalszych sukcesów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 188
Widać znakomite efekty sog leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jestes dla mnie mistrzem zmiana zaj**ista naprawde, podziwiam.. sam jestem w trakcie redukcji, mam nadzieje ze tak samo albo chociaz podobny efekt osiagne co Ty. pzdr

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
W takim wieku to i tak dużo osiągnąłeś;D. Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przesadzajmy 35 lat to młody wiek jeszcze
Super sylwetka, przemiana bardzo na korzyść. Życzę zdrowia i jak najdłuższej przygody z siłownią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
Dimicz'ek
W takim wieku to i tak dużo osiągnąłeś;D. Gratulacje.


Zmieniony przez - roll-nick w dniu 2012-07-16 07:18:42

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana, 17 lat, niecały rok treningów.

Następny temat

20 lat małymi krokami do przodu /

WHEY premium