SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka redukcja 33 lata -22 kg w 22 tygodnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2778
LuckyLuke303
rolnik - jechales na redukcji treningiem FBW ? jak w ogole widzisz ten typ treningu ?

tak, za pierwszym razem robiłem FBW, teraz już tak nie robie. robie normalnym splitem, nic nie zmieniam, jedynie intensyfikuje trening, krótsze przerwy pomiędzy seriami, serie łączone i superserie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 927
rolnik - wdepnij prosze na moj dziennik - https://www.sfd.pl/Dziennik_po_30stce-t834550-s4.html#post3 - mialbym kilka pytan. bedziesz tak mily ? :)

Samodyscyplina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
Rolnik - niezłe z Ciebie ciacho, idealnie. Nie ma co już przesadzać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 927
roll-nick - pytając o to, czy robiłeś FBW chodziło mi bardziej o to, czy polecasz tego typu trening przy redukcji. Powiedz jak to było w Twoim przypadku

Samodyscyplina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8782
Udowadniasz , ze nigdy nie jest za późno na ta zabawę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2778
LuckyLuke303
roll-nick - pytając o to, czy robiłeś FBW chodziło mi bardziej o to, czy polecasz tego typu trening przy redukcji. Powiedz jak to było w Twoim przypadku

robiłem za pierwszym razem fbw, w 2010 roku kiedy załozyłem ten post. na dzień dzisiejszy trening fbw poleciłbym tylko osobom bez doświadczenia albo z krótkim stażem na siłowni. uważam że zbyt dużo można stracić z masy mięśniowej przy takim treningu. tzn, mam jakby wrażenie, że kiedy trenujesz już jakiś czas - jesteś zaawansowany w treningach, kiedy mięśnie mają już swoje obwody, przy treningu fbw nie jesteś w stanie zaanagażować i pobudzić mięśnia w takim stopniu, żeby utrzymać jego masę, zwłaszcza, że przy redukcji najczęściej masz bilans kaloryczny ujemny. imo, trening fbw jest dobry na dwutygodniowym urlopie, jak nie masz dostępu do siłowni, albo siłownia jest słabo wyposażona.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 927
rolnick - a co bys polecil na zastoj ? Chodzi mi o obwody - przykladowo bic - stoje w jednym miejscu juz od pol roku - pomijajac diete, jakim treningiem bys radzil przelamac zastoj ? Probowalem superserie, ale procz niezlych zakwasow nic nie poszlo do przodu

Samodyscyplina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2778
LuckyLuke303
rolnick - a co bys polecil na zastoj ? Chodzi mi o obwody - przykladowo bic - stoje w jednym miejscu juz od pol roku - pomijajac diete, jakim treningiem bys radzil przelamac zastoj ? Probowalem superserie, ale procz niezlych zakwasow nic nie poszlo do przodu

ja też mam problem z ramionami. od września zacząłem robić bic/tric w priorytecie dwa razy w tygodniu po trzy ćwiczenia trzy serie. zobaczymy... kiedyś robiłem na biceps 21 jako drugie, ostatnie ćwiczenie, trochę pomogło. zauwazyłem u siebie, że lepiej na biceps działa więcej powtórzeń, mniejszy ciężar. teraz sie tego trzymam. triceps jednak, wole przywalić więcej ciężaru.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 927
kiedyś robiłem na biceps 21 jako drugie, ostatnie ćwiczenie - co to te 21 ?

Samodyscyplina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2778
LuckyLuke303
kiedyś robiłem na biceps 21 jako drugie, ostatnie ćwiczenie - co to te 21 ?

popularna siódemka http://www.protrening.pl/21-na-biceps.html 

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana, 17 lat, niecały rok treningów.

Następny temat

20 lat małymi krokami do przodu /

WHEY premium