SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka redukcja 33 lata -22 kg w 22 tygodnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
tomaszS, widzę że Ty też ostatnio nie próżnowałeś! Szacunek za silny charakter. Łap soga.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
piękna robota - gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
piksar, dzięki, ja Twój wątek też śledzę od początku. Gratuluję! Kawał dobrej roboty i charakteru!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
ekstraklasa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
nie no, muszę jeszcze raz pogratulować!
wzór do naśladowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1107
Gratuluje przemiany, zwłaszcza w tym już nie najmłodszym wieku. Rozumiem, że partnerka zadowolona z przemiany :D Raczej na pewno ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
Ładnie - sogacz :) Pytanie: jak oceniasz HIITa w walce z tłuszczem tzn. czy zauważyłeś postęp kiedy włączyłeś go do treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 531
w jakim celu posilek warzywa +olej lniany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
jak oceniasz HIITa w walce z tłuszczem tzn. czy zauważyłeś postęp kiedy włączyłeś go do treningów?

najpierw robiłem HITT na rowerze stacjonarnym, ale słabo to szło, więc zrobiłem z tego Stubborn Fat Protocol. Najpierw 15 minut rozgrzewki na rowerze w tempie 78-80% HRmax, potem HITT na rowerku 10min 30/10, potem 20 minut orbitrek lub rowerek w tempie 75% HRmax.
Ale najlepiej szło, kiedy zamiast HITTa na rowerku robiłem biegając.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
w jakim celu posilek warzywa +olej lniany?

poczytaj podstawy układania diety i o właściwościach oleju lnianego.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana, 17 lat, niecały rok treningów.

Następny temat

20 lat małymi krokami do przodu /

WHEY premium