SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka redukcja 33 lata -22 kg w 22 tygodnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
Konkretnie Do takiego czegoś dążę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
niezła przemiana - sog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
kozacko

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 362
podziwiam - jednak mozna co posuwa mnie to wytezonej pracy - jak wygladalao twoja dieta co jadles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
"podziwiam - jednak mozna co posuwa mnie to wytezonej pracy - jak wygladalao twoja dieta co jadles?"

I śniadanie: 4 jaja całe + 100g płatków owsianych, łyżeczka miodu, imbir, cynamon 10g oliwy z oliwek (jajecznica na słodko)
II śniadanie: warzywa surowe + 150 g cycka gotowanego + 15g oleju lnianego
przedtrenigowe: 100g ryżu brązowego + 150g cycka gotowanego
potreningowe: 100g ryżu brązowego + 150g cycka gotowanego, godzine później 30g białka
kolacja: warzywa + 15g oleju lnianego
przed snem 200g serka wiejskiego

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
dobra przemiana !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super przemiana.

co do '120 w klacie' to są żarty ,niejaki gołota nieco wyższy i 20kg od ciebie cięższy nie miał tyle nawet oficjalnie podawane.. no ale tu na forum połowa ma od niego więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
"co do '120 w klacie' to są żarty ,niejaki gołota nieco wyższy i 20kg od ciebie cięższy nie miał tyle nawet oficjalnie podawane.. no ale tu na forum połowa ma od niego więcej "

nie potrafię się zmierzyć w klacie a nie będę się przecież nikogo o to prosił. na tym wyniku mi nie zależy. bardziej dbam o proporcje.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
tomasz zeby się tak wyciać do suchosci to trzeba to wyliczyć z kalkulatorem i nie może być kompletnie najmniejszych wychyleń w diecie
Zdrowia i łagodne obcinanie co pare dni po 50 kcal i 3 geam białka na kg mc

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 852
SoG, super !!

Korepetycje z j.ang.
Wroclaw- pisac :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana, 17 lat, niecały rok treningów.

Następny temat

20 lat małymi krokami do przodu /

WHEY premium