SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waszek1995 / Masa ! FOTY str.8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Dzisiaj trening naprawde meczacy.

Przysiad 5x5 55kg (cos czuje ze 60 niedlugo wpadnie)
MP 5x5 30kg (tutaj wielka szkoda ze nie ma ciezarkow po 1,25kg takto progres byl by wiekszy napewno ... )
MC 5x5 40,45,55,60,70kg czyli juz +10 kg (Jedyny problem taki, ze trudno mi taki ciezar utrzymac w rekach, z plecami wszystko w porzadku ale rece nie daja rady )
Podciaganie podchwytem troche szerzej niz barki 10,6,6
Ostatnie zrobilem cwiczenie na przedramiona nowatorskim urzadzeniem, 2 serie. Kijek ok. 30cm, po srodku okolo 2metry linki na koncu przyczepione 2,5kg. Wyciaga sie rece przed siebie, rozwija sznurek, a potem do konca go zwija ;d zaj**iste ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Musisz sie przyłożyć do przedramienia widocznie jeżeli uchwyt siada :).Życze pwowdzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Widze siła idzie na 5x5, ile juz nim jedziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
@Vix, idzie idzie ;D 2 miesiace. Planuje cwiczyc tym planem dopóki nie wskocze 60kg na klate. Potem zobaczymy ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Ojojo Dzisiaj lipa nie wiem czym spowodowana o.O . Ból barku spowodowal ze nie zrobilem pompek reszte napisze na dole :(

Przysiad 5x5 55kg
Wyciskanie na klate 5x5 50kg ( zmniejszylem ciezar, ale postawilem na 100% technike. Sztanga 1cm od klaty, nie moge dotknąć sztangą klaty bo wtedy musze tak sciagnac lopatki ze to jest nienaturalne :D )
Wioslowanie 5x5 50kg ( tutaj poszlo slabo, nie mialem sily, szarpane ruchy nie wiem moze to przez jakis lipny dzien czy cos ;/ )
Pompek na poreczach nie zrobilem - jak schodzilem na dol bol w barkach obydwoch byl tak duzy, ze od razu puszczalem i schodzilem z poreczy. Nie wiem czym to moze byc spowodowane, jesli w piatek ból barków sie powtorzy bede szukal co moze byc nie tak ;/ Ogolnie trening slaby ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
I co z tego ze sciagniecie łopatek jest nienaturalne , za to większy zakres wyciskania lepsze napiecie i rozciagniecie miesni :)

Patrze kazdy teraz na klate patrzy :D , zresztą zawsze tak było


Zmieniony przez - sidex95 w dniu 2012-02-20 19:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ładne ciężary się robią :D mc już fajnie :D
Sidex ,a mnie klata perfidnie j**ie od początku aż do dzis xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2309
Napisz jak sprawuje się ten SFD Mass Activator, spełnia swoją rolę jak dodatek do diety? Sam się zastanawiam nad gainerem. Chciałem nawet kupić UNS MASS Shockera bo dawali 0,5 kg gratis ale dziś patrze jest już jest po promocji więc do gry wchodzi mój nr 2 czyli właśnie SFD Mass Activator.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
witam
wytrwalosci w dazeniu do celu w miare wolnego czasu bede zagladal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Dzisiaj Trening fajny, zamienilem kolejnosc dwoch cwiczen :

Przysiad 5x5 55kg
Podciaganie 10,8,5 (podchwytem 10cm szerzej niz barki okolo)
MC 35,40,50,60,70kg (jest zapas malutki, nastepnym razem przycioram 75kg juz ;))
MP 5x5 30kg
Na koniec kilka Brzuszkow

@mellow - Co do mass activatora wlasnie go sobie robie, po treningu. Jest dobrym uzupelnieniem diety, zawsze te 400kcal gratisowe wpadnie. Co do wagi to dopiero sie zwaze jak sie skonczy i zobacze czy cos wskoczylo. Smak zaj**isty malina , rozpuszczalnosc tez nie narzekam. Troszke piany jest wiadomo ale ja ta piane czesto spijam bo jest dobra ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym Planie ??

Następny temat

Trening na bicepsy i tricepsy

WHEY premium