SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waszek1995 / Masa ! FOTY str.8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
no lekarz mowil co prawda ze jak przestanie bolec moge wrocic do treningow ale Z GLOWA, BEZ DUZYCH CIEZAROW ... ;/ Ale z tego co czytam na internecie o kregozmyku to sie przerazam haha :D albo internauci sa zbyt "wrazliwi" bo pisza ze jedyny sport jaki mozna wykonywac to spacer itp ... temat o kregozmyku czytalem tez na SFD, takze tutaj nikt z ta dolegliwoscia nie zlapal sie za sztange ;d Moze ta moja wada jest tak mala ze nie musze sie obawiac ;d za godzine ide na silke bedzie pierwsza wypiska chlopaki ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
no to rzeczywiscie wyglada groznie , moze przejdz sie tez do innego lekarza i zobacz czy stwierdzi to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Najgorzej jak zaleci brak cwiczen silowych - to co ja wtedy zrobie ;d zaczalem chodzic na silownie i bardzo to polubilem nie chce z tego rezygnowac ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2309
Bądź spokojny będzie dobrze :), a przez co to Cie się stało przez ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
mialem pdoobnie lekarz cos takiego mwoil ze o silowni nie ma mowy ale przestalem do neigo chodzic xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Ties dobrze zrobił , a co zrobisz ty ? :P W takim wieku nie powinienes mieć żadnych poważniejszych chorób , urazów , więc z czasem napewno ból minie i bedziesz mogl wykonywac treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
No chlopaki dzieki za wsparcie hehe ;d
Lekarz dokladnie nie powiedzial od czego - moze wada wrodzona? Kregozmyk moze byc wada wrodzona.

Dzisiaj trening :
Wyprosty nog siedziac 1s rozgrzewki , 3serie po 10,10,10
Unoszenie tułowia z opadu 10,10,10
Podciaganie na drazku nachwytem - 10,10,8 (mysle ze wynik juz dobry ;d )
wyciskanie na lawce prostej 40kg x 10, 45kg x 8 , 50kg x 4 (technika taka, że ruchy wolne, do samej klaty ;d )
Pompki na poreczach 10,10,10
uginanie rak z hantlami 10kg

Brzuszki ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
drążek ładnie . Jak się podciągasz to dłonie masz szerzej niż barki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
drążek to najlepsze ćwiczenie na plecy, tak powiedziałby Ci Franco Columbu...albo Arnold Schwarzenegger :)i ja też Ci to mowie, a trening nóg akurat robie na siłowni, to samo klata, bo należe do sekcji i mam możliwosc smigania za free, tytuł mojeg dziennika ,,trening w domu" bo wczesniej cwiczylem tylko w domu, nie moglem uzywac takich ciezarow na nogi z braku stojakow. Dobrze ze wyciskasz nieduzyciężar na klate a powoli, oto chodzi w rozbudowie sylwetki

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
po kontuzji musze sobie jakos radzic bez cwiczen obciazajacych kregoslup ;p
Dextr, podciagam sie tak 30cm szerzej niz barki albo nawet wiecej hehe :D jak masz \[]/ tak mam lapy i tulow w 100% ten rysuneczek mnie odwzorowywuje ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym Planie ??

Następny temat

Trening na bicepsy i tricepsy

WHEY premium