SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje 2021 Layla 33102

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Niedziela 09.05.2021
Dzień bez treningu, ale na szczęście udało sie nie przeleżeć całego dnia po obiedzie udało sie pójść na dłuższy spacer bo pogoda jak najbardziej ku temu sprzyjała dzięki temu wyszło około 10 tysięcy kroków w ciągu dnia. Co do jedzenia wyglądało następująco:
-jajecznica z pieczarkami, szczypiorkiem, dodatkowo ogórek kiszony i pomidor
-serek wiejski z borówkami
-kasza jęczmienna z brokułem i granatem, pomidor z cebulą i ser halloumi
-ryż ze skyrem, odżywką, dżemem, granatem i czekoladą
-dodatkowo racuszek drożdżowy i jeden piegusek, nieplanowane, ale babci sie nie odmawia
2172kcal 155.6B 83.2T 210.3W
Kalorie trochę przekroczone wczoraj, alw przy niedojedzeniu w sobotę wyszło mniej więcej na zero dodatkowo wrzucam kilka zdjęć z wczoraj







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Aaa i dodatkowo, bo bym zapomniała, wrzucam zdjęcia aktualnej sylwetki żeby mieć porównanie jak sprawa wyglądała na początku i jak będzie na koniec zobaczymy czy będzie jakaś różnica zwłaszcza, że dziewczyny do swoich wakacyjnych dzienników już powrzucały zdjęcia







3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Paatik
Fajne! Mozzarella pewnie pełna? Z light woda by wyciekła.... próbowałaś może?

Ja kupuje zawsze mozzarelle w kawałku żeby móc spokojnie ją ścierać na tartce, taka mi sie najlepiej sprawdza bo dodaje ją ostatnio dość często
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Sylwetka fajna. Jest super baza do dalszej pracy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78437
cześć! Nie wiedziałem, że masz temat, jednak znając Cię z działu KUCHNIA SFD, wiem że warto obserwować
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
bardzo ładnie to wygląda, aż nie mogę się doczekać porównania na koniec wyzwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Teraz to będę musiała sie starać żeby chociaż nie było gorzej na koniec wyzwania ale dziękuję za miłe słowa
Wczoraj na szczęście trening poszedł zgodnie z planem. Trening B:
-przysiady bułgarskie
-wiosłowanie hantlą
-martwy ciąg na prostych nogach
-wyciskanie hantli leżąc
-wyciskanie żołnierskie
-uginanie młotkowe
-plank klasyczny.
Wszystkie ćwiczenia 4 serie po 12 powtórzeń, plank minimum 1 minuta. Ogółem wyniosłam sprzęt na zewnątrz i zrobiony trening na świeżym powietrzu nie wiem czy dlatego było jakoś lżej czy pora na zwiększenie ciężaru, ale w następnym tygodniu już i tak sobie dołożę
Pod względem jedzenia wyglądało to następująco:
-sałatka z halloumi
-zupa pieczarkowa
-baton proteinowy i shake białkowy
-gallette z serem.
W sumie 1954kcal 152B 72.3T 183W
Kroki: 7246, kalorie spalone na treningu 294.





4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningow paula.cw

Następny temat

Wakacje 2021 MissInvincible

WHEY premium