SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje 2021 Layla 33102

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
No w tym tygodniu to faktycznie chyba wszystko będzie musiało być liczone na oko bo kompletnie nie ma na to czasu wczoraj jak było zimno i miałam trochę wolnego to przynajmniej wzięłam sie za mycie okien i za pranie firanek także codziennie wychodzi minimum 10 tysięcy kroków, jak już będę odpoczywać w weekend to chyba będę tylko leżeć i sie nie ruszać miałam wczoraj zrobić trening siłowy, ale coś kolano mnie bolało także odpuściłam, w zamian za to posprzątałam i pojeździłam na rowerze stacjonarnym dzisiaj w planach jest siłowy, jutro znowu kardio i w sobote zrobię też siłowy żeby wyrobić tygodniowy plan o ile oczywiście czas mi na to pozwoli bo chyba znowu będę miała gości w niedzielę wiec muszę zrobić ciasto i przygotować jakiś obiad także może w końcu będzie czas żeby przyłożyć sie do gotowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze... Miałam dzisiaj nieszczęśliwy wypadek przy pracy i skończyło sie skręconą kostką... Także niestety muszę sie wycofać z wakacyjnego wyzwania bo jak na razie będę wyłączona z treningów pozostaje mi obserwować dziewczyny i trzymać za nie kciuki
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2523 Napisanych postów 5077 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77973
Oj Biedactwo, kuruj sie!
Treningi, treningami, ale dietę zawsze warto trzymać, a Twoje kulinarne wyczyny warto obserwować
Lecz się i dużo zdrowia !#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ehhhh szkoda, jakaś fala kontuzji ostatnio ale poszukajmy plusów - będzie więcej czasu na gotowanie zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
Przykro słyszeć! Mam nadzieję, że to tylko lekka kontuzja i szybko wrócisz do pełnej sprawności. Jesteś zupełnie uziemiona?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia. Nie zostawiaj nas tak całkiem. Wrzuć jakieś info czasem czy już lepiej z kostką itp.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Layla - bardzo mi przykro. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
Ale wiesz co? Kostka to wyłącza Cię z treningu dołu, ale jakąś górę to można na siedząco trochę robić:) Trochę żartuję, ale pamiętam jak uszkodziłam sobie bark to kombinowałam co na dół mogę robić, zeby barku nie uzywać. Może za chwilkę też się na tyle poczujesz, ze będziesz miała ochotę coś porobić...
Odzywaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
To fakt. ja po urwaniu bicepsa i operacji trenowałem sam dół przez pół roku. Lepsze to niż całkowity rozbrat z treningiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningow paula.cw

WHEY premium