SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje 2021 Layla 33102

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To na drugiej fotce to jak się robi bo wygląda rewelacyjnie. Podziel się przepisem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
nightingal
To na drugiej fotce to jak się robi bo wygląda rewelacyjnie. Podziel się przepisem.

130g twarogu wymieszać z 40g mąki, żółtkiem i solą. Wyłożyć na blachę wyłożoną papierem i uformować okrągły, cienki placek (można lekko zmoczyć dłonie wodą żeby było łatwiej). Widelcem porobić otwory w placku żeby nie rósł zbytnio do góry w czasie pieczenia. Wstawić do piekarnika nagrzanego do 180 stopni na około 15 minut. Białko z jajka wymieszać z 30g mozzarelli i po tych 15 minutach wylać na wierzch placka i zapiekac jeszcze przez około 5-10minut. Posypać szczypiorkiem na wierzch i ja z reguły daje jeszcze sałatę, ale dodatki mogą być dowolne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no i namówiłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To ja to nazywam pizza serowa. bardzo lubię. ja robię z odrobiną mąki ryżowej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Wtorek 11.05.2021
Zabiegany dzien od samego rana, nie dość, że miałam sporo to zrobienia to jeszcze jak zawiozłam babcie do lekarza to musiałyśmy czekać na lekarkę godzinę bo zamiast przyjść na 8 tak jak powinna to przyszła na 9... Ale z tego co mówiły inne osoby, które czekały również na wizytę to ta pani doktor tak ma po powrocie do domu korzystając z ładnej pogody udało mi sie nawet popracować trochę w ogrodzie
Co do treningu to również wykorzystałam ładną pogodę i wyciągnęłam swój rower także zaliczona przejażdżka w ramach kardio, przejechane 25km.
Kroki: 14 tyś.
Dieta: nieliczona wczoraj bo jednak nie było czasu nawet na porządne śniadanie, zjadłam dwie pierwsze drożdżówki złapane w sklepie, pieczarkową, sałatkę o deser z galaretki i skyru.
Dodatkowo dotarła do mnie paczka

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to się teraz zasłodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
DJ_DoDo
to się teraz zasłodzisz

Hahaha obowiązkowo problemem będzie tylko upchnięcie tego wszystkiego w bilans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
od razu uprzedzam, że te białe ciastka strasznie wciągają, tylko później mało nie wybuchłem


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2021-05-12 09:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Moje dzieciaki lubią te orzeszki w czekoladzie - zresztą ja też lubię ale się nie bardzo mogę dorwać jak kupię .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Ja właśnie uwielbiam też orzechy w czekoladzie więc na razie wzięłam tylko na spróbowanie żeby nie zjeść od razu całego dużego opakowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningow paula.cw

Następny temat

Wakacje 2021 MissInvincible

WHEY premium