SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje 2021 Layla 33102

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
śliczne kociaki moja kotka przed sterylizacją rodziła mi po 4 razy w roku po 6 czy 7 czasami, ale całe szczęście zawsze chetni byli, w każdym razie trochę tych dzieci miała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2574 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78288
Rudemu nie trzeba płci nigdy sprawdzać bo rude są tylko samce.
Z kolei tri kolory to zawsze samica.
Ot taka ciekawostka nikomu do niczego niepotrzebna

I jeszcze coś kiedyś słyszałem, ale to już żony musiałbym dopytać, ale jest zależność między kolorem oka, a tym że kot nie słyszy na jakieś ucho. Ale to już weterynarka moja wie


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-05-14 15:35:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Kiedyś miałam 4 i jakoś idzie to ogarnąć zwłaszcza, że mają u mnie sporo miejsca do biegania najgorzej chyba było jak kiedyś miałam kotka, który od razu urodził sie z chorymi oczkami i żaden weterynarz nie był w stanie mu pomóc, ale mimo wszystko żył całkiem długo też w sumie śmiesznie, że teraz mam aż tyle kociaków bo jeszcze niedawno nie miałam żadnego ta kotka, która urodziła nawet nie jest moja tylko przybłąkała sie do nas pewnego dnia, daliśmy jej jeść i już została
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tomaszS
Rudemu nie trzeba płci nigdy sprawdzać bo rude są tylko samce.
Z kolei tri kolory to zawsze samica.
Ot taka ciekawostka nikomu do niczego niepotrzebna

I jeszcze coś kiedyś słyszałem, ale to już żony musiałbym dopytać, ale jest zależność między kolorem oka, a tym że kot nie słyszy na jakieś ucho. Ale to już weterynarka moja wie



Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-05-14 15:35:06

Z kolorem to czytałem gdzieś kiedyś że białe koty mają genetycznie wady wzorku i z czasem tracą go nawet całkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12168 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627430
Białe akity ale tylko takie po białej matce i ojcu są bardzo często głuche:)
O rudych kotach nie wiedziałam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Niby forum sportowe a można sie sporo nowych rzeczy dowiedzieć z zupełnie innych dziedzin
Takie szybkie podsumowanie minionych dni. Ogólnie to wyszło średnio piątek jak najbardziej na plus, zrobiony trening B:
-przysiady bułgarskie
-wiosłowanie hantlą
-martwy ciąg na prostych nogach
-wyciskanie hantli leżąc
-wyciskanie żołnierskie
-uginanie młotkowe
-plank klasyczny. Bez zmian obciążenia 4 serię po 12 powtórzeń w planku przynajmniej minuta. Co do diety też ok. Aż przyszedł weekend no nie będę kłamać miałam gości i dieta totalnie nietrzymana, bez jakichś większych szaleństw, ale wpadło i ciasto i lody także no najlepiej nie było ale dawno już ich nie widziałam i pewnie następnym razem też szybko sie nie zobaczymy także trzeba było korzystać a jak na razie nie chce narzucać sobie mega wielkiej presji na dietę, wolę sie mocniej przyłożyć do ćwiczeń i zwiększenia aktywności zwłaszcza, że do tej pory obwody spadały teraz pewnie pomiary zrobię pod koniec miesiąca bo tak zazwyczaj robiłam więc zobaczymy jak będzie tym razem jak nic sie nie ruszy to będę sie pilnować już na każdym kroku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Szybkie podsumowanie z poniedziałku i wtorku bo ostatnio krucho u mnie z czasem. Zacznę od kalorii bo będzie krócej przez te dwa dni nieliczone, raczej nie przekroczyłam, ale też nie miałam czasu wszystkiego podliczać jedzenie w te dwa dni było bez szaleństw, czysta miska tyle, że nie policzona co do treningu miałam zwiększyć ciężar i sie udało w poniedziałek wykonałam trening A:
-przysiad goblet ze sztangielką (17kg)
12/12/12
-wiosłowanie sztangą (17kg)
12/12/13
-hip thrust (23kg)
12/12/12
-wyciskanie sztangielek pionowo siedząc (5kg)
12/12/23
-odwrotne pompki
25/25/25
-side walk z gumą
max/max/max
-brzuszki
25/25/25
Co do treningu we wtorek to wyszło bez kardio, ale totalnie nie miałam czasu. Nawet nie wiem ile wyszło kroków bo musiałam zdjąć opaskę około 13 bo padła mi bateria, ale już wtedy miałam zrobione ponad 7 tyś. kroków także myślę, że wyszło ich dzisiaj dość sporo ale to dlatego, że pojechałam do babci i musiałam jej pomóc w ogrodzie. Udało sie nawet złapać pierwszą opaleniznę postaram sie w następne dni lepiej pilnować liczenia kalorii, ale naprawdę mam ostatnio sporo spraw na głowie, a czasu coraz mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Jeśli efekty są zadowalające bez dokładnego odmierzania to może wcale nie będziesz musiała wracać do skrupulatnego liczenia kalorii

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
missInvincible
Jeśli efekty są zadowalające bez dokładnego odmierzania to może wcale nie będziesz musiała wracać do skrupulatnego liczenia kalorii

ja kiedyś ważyłem nawet 2g cynamonu sypane do szejka, a od 3-4 lat wszystko na oko, no jedynie na wagę wrzucam suplementy itp. i jakoś tak lżej na głowie i łatwiej to idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ja bardzo rzadko miałem okresy że liczyłem. W każdym razie od dawna liczę w głowie tylko białko a reszta na czuja. Robię tak i redukcję i masę - bez stresu i wszystko co chcę mi wychodzi o ile się przyłożę. Teraz mam okres że akurat trenuję raczej żeby coś siłowo dołożyć - i też w kilku ćwiczeniach to nieźle idzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningow paula.cw

Następny temat

Wakacje 2021 MissInvincible

WHEY premium