SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym roku spamu nie będzie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206348

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mistrzem został z przypadku a legendą tego sportu jest i to ogromną legendą od 19 rż - teraz blisko 37 i wciąż na topie, ale to nie zmienia faktu, że Vitor walczy jak walczy czasami a ciężko nie nazwać słabością np. tchórzostwem tego jak się ktoś kładzie na plecy w walce itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
czy ja twierdzę k***a, że Liddell to leszcz!? nie usprawiedliwiaj już tej swojej opinii, że Chuck by naj**ał spokojnie Jonesowi w swoim prime, bo tak pisałeś i nie wmawiaj mi tego czego nie napisałem. Wg was to nie można o nikim złego słowa napisać, bo mu to pięt się nie dorasta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


noga Spidera i bez kul będzie mógł za mc chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie został mistrzem z przypadku. A to czy jak walczy teraz, to się okaże. Bez problemów i z tymi kopnięciami.
Poza tym, przez te kładzenie się na plecy to o mało by Jonesa nie poddał

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
steven odstaw forum, pniesz sie jakby to byly jakies zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W każdym razie jak Weidman wygra, to samobójstwa nie popełnię, bo wyłoni się kolejna MEGA walka - Weidman vs Machida. No chyba że Lyoto dostanie od Mousasiego, ale nie wyobrażam sobie jakby to miało wyglądać

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak to nie został mistrzem z przypadku? Randy mu pokazał kto jest lepszy 2 razy a to była pechowa kontuzja oka fakt na skutek ciosu, ale bez jaj w początkowych sekundach walki. Daj spokój z takim "LEGIT" belt.
a ten cały turniej hw w tamtych czasach to może possać obecnej hw.

jak to się okaże z Jonesem kładł się na plecy i go w garde wciągał. No spoko taktyka walczył z pleców z Jonesem, który ma 1 rękę uszkodzoną rzeczywiście

Jonesa ładnie zaskoczył fakt, ale jakie były szanse, że drugi raz go na to złapie!? i jeszcze w późniejszych rundach.. Belfort już się mentalnie poddał w tej walce - nie pierwsza i nie ostatnia walka, w której Vitor mentalnie był nastawiony poniżej krytyki. Trzeba być obiektywnym a nie pisać "Vitor to legenda i nie można o nim złego słowa napisać, bo z dżizysem wpadnie i mi naj**ią"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
expercie BANE mam do cb pytanie tylko tak szczerze odpowiedz: kto komu by naj**ał : velasquez fedorowi czy odwrotnie gdyby Fedor był w swoim prime i napisz mi dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dobra k***a inaczej stev, Belfort z Spiderem chyba też był na koksie a z Jonesem na pewno więc co to ma do tego, że teraz jest zaj**isty na koksie? Lepiej trenuje i ch**, ma potężny team to i psychicznie mocniejszy jest.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Bane, nie wchodź w to!


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2014-01-10 23:32:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Saffiedine vs Lim - WYNIKI

Następny temat

Stefan Struve w Krakowie – seminarium 25-26.01.2014

WHEY premium