SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym roku spamu nie będzie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206297

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
jac88
jeszcze z dwie przegrane w boksie i całkiem możliwe


Dostanie kilku ogórków, których obije i znowu będą się nim podniecać.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
''I Dremor możesz przedstawić swoją opinię, na temat Szpilki nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, każdy ma prawo mieć własne zdanie. ''


to na hvj sie odzywasz w ogole. poczytaj czym jest dyskusja a czym kłotnia bo slabo z twoja edukacja

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ten kto traktował Szpilę jako dominatora HW i to jeszcze w najbliższym czasie, przeceniał Szpilę ostro, ale naprawdę ktoś taki był?

Przecież to było widać zawsze, że choć potencjał w nim jest musi się jeszcze dużo nauczyć.

Ja już wcześniej pisalem że jeżeli nie przegra w upokarzającym stylu to tylko wyciągnie mnóstwo bezcennej wiedzy z tej walki, tak jak to robi Chisora. Ok, kibicowałem mu mocno, ale byłem świadom że faworytem nie jest. Jest jeszcze cholernie młody jak na HW, ma naprawdę mnóstwo czasu. Jennings jest 5 lata starszy od niego, a i on jest uważany za młodego prospekta;)

Bardzo fajnie że z nim zawalczył. O ile się nie podłamię to mu to wyjdzie tylko na dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Oczywiście, że wyjdzie mu to na dobre. Jak dla mnie wiele osób widziało w nim pewnego czasu potencjał medialny(np. promotorzy, komentatorzy). Cała nagonka na uliczne walki, styl buntownika, odsiadka - to zawsze się fenomenalnie sprzedawało. Wychodzenie do walki w stroju z więzienia, bójki na ważeniach - medialny brylant. Szum toczył się w okół jego osoby, a to co prezentował w ringu było już w cieniu. 'Lewis powiedział, że będę mistrzem świata', 'mogę walczyć z Adamkiem' itp. dużo ludzi, jak zawsze łykało wszystko co podają media.

Dlatego napisałem, że jest przeceniany.


Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2014-01-26 18:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
jac88


Nieźle, koktajlem w formację żółwia MYK

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Putin tam ponoć czołgi szykuje na akcje pokojowo-humanitarną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
wiktor, póki co to są sami ludzie którzy mówią że on jest przeceniany. Pytanie więc gdzie są ci którzy go przeceniają?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
niezłe jaja na tej ukrainie się dzieją. muszę nadrobić bo jestem w tył z info o kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
rosyjska milicja niby jedzie napjerdalac ukraincow bo dostali wolna reke


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Saffiedine vs Lim - WYNIKI

Następny temat

Stefan Struve w Krakowie – seminarium 25-26.01.2014

WHEY premium