SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym roku spamu nie będzie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206356

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
walczy niedlugo

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Fight Night następny.

Xper, u mnie jest właśnie inaczej. Mam jeden przedmiot na którym uczymy się prowadzenia zajęć(jedna albo dwie osoby prowadzą jak na wf), no i mamy do wyboru jakieś takie wuefowate. Na pierwszym semestrze był badminton, bieganie(mieli do zaliczenia coopera i jakieś różne dystanse i chyba mieli wystartować na jakichś zawodach), gry i zabawy terenowe(to miałem ja) i jakiś tam taniec nowoczesny. Teraz mamy taniec towarzyski, jogę, judo albo jakiś tam inny taniec ale nie pamiętam jaki. Chciałem judo ale się nie udało, trudno, jestem na tańcu tow. i też nieźle, w sumie spoko. Na każdym semestrze inne są chyba. I na innych kierunkach mają inaczej to porozkładane. No a poza tym to można się też do różnych sekcji zgłaszać.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a jaki miałeś test sprawnościowy ,z tego co czytałem to w Krk wybiera się pomiędzy Biegiem na 1500 i pływaniem na 50m i jest jedynie opcja zaliczony,niezaliczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
We wrocku nie ma, co jest jakimś żartem :/

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
to dziwnie ogólnie to powinien być jakiś wybór według mnie wiadomo jeden jest lepszy w pływaniu ,ktoś inny w bieganiu a inny w np. dźwiganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
kostka pewnie skręcona ;D


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
selekcja naturalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładna ... mógłbym porechabilitować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
U nas się śmieją, że fizjoterapia to nie awf Ale powinna być jakaś sprawnościówka. No ale fizjo to jeszcze ale czaisz, że nawet na wychowaniu nie mają testu? Jak mój ojciec startował to był doj**any, najtrudniejsza była gimnastyka. A teraz niektóre pajace na WF nie potrafią się na drążku podciągnąć.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
teraz biora kazdego, tez jestem an awfie i wiem jak to ejst, gimnastyka i lekkoatletyka jest prosta, jak sie cokolwiek w zyciu trenowalo, ale przychodza ludzie z przypadku i tworzy sie komedia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Saffiedine vs Lim - WYNIKI

Następny temat

Stefan Struve w Krakowie – seminarium 25-26.01.2014

WHEY premium