SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym roku spamu nie będzie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206312

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Cześć wam i chwała!
Dremor przesłuchałem porządnie z 5 razy ten album LB,ale mój faworyt to wciąż Chocolate starfish,jest cięższy w brzmieniu-jak dla mnie przynajmniej;)
miałeś okazję zbadać Bleeding Through? polecem album This is love,this is murderous jako najlepszy


"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
ich wokalista Brandan to niezły dzik:P


"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
na bf byś dostał odpowiedź,że to jest dzik:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
karlsen też dzik,ale innego rodzaju:P

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
raczej niedźwiadek

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
On mógłby zdusić goryla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
goryla to by za nogę złapał i walił nim o ziemię aż by zdechł

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Przejedzie Browne Werduma?? czuję,że będzie kolejny upset


Zmieniony przez - grind w dniu 2014-01-14 14:59:08

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Werdum-Browne i Tate-Carmouche na gali UFC on Fox 11 - 19 kwietnia! Tate powinna sobie poradzić a jak wyjdzie pojedynek ciężkich hmm chciałbym żeby Werdum wygrał, ale stawiam na Browne'a. Jednak jak sam Werdum powiedział nie będzie on wchodził w nogi więc wyklucza to największą broń Browne'a czyli te łokcie.
Imo sposób na zwycięstwo Werduma: nie nurkować w nogi pod siatką (z dala od siatki mu raczej g**** z tych łokci wyjdzie), obalenia jak już to z klinczu, z dala od siatki single lega też szukać - np przechwycić też jakieś kopnięcie Travisa. W dodatku liczyć na okazję, bo Browne lubi się bawić z latające kolana/ciosy itp gdzie się odsłania i można to skontrować. Generalnie nie wchodzić w jakieś wymiany, używać leg kicków i generalnie nie szukać obaleń na siłę no i najlepiej jakby Werdum w razie czego próbował go wrzucić w gardę może akurat coś wyczaruje zwłaszcza w 2/3 r, bo nie ma co liczyć na wykończenie kondycyjnie, bo to ME nie będzie..

Dla Browne: to co robi zawsze - walczyć w stójce, uważać na obalenia i kontry, starać się wykorzystać przewagę warunków fizycznych i wiadomo jak Werdum wejdzie w nogi. Czyli jak zawsze szukać KO.

Browne przez KO w 1 rundzie, ale oby nie, bo się boję o Caina trochę, może nie powinienem, ale Browne jest mega niebezpieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
ja chcę kolejnego upsetu:)

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Saffiedine vs Lim - WYNIKI

Następny temat

Stefan Struve w Krakowie – seminarium 25-26.01.2014

WHEY premium