SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym roku spamu nie będzie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206335

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Najważniejsze to dobra rozgrzewka, ja tam się niczym zimnym nie hartowałem. Tylko taka rozgrzewka żeby było czuć pulsowanie tętna w ciele. Zróbcie sobie prosty test, potrzymajcie rękę w lodowatej wodzie w jeziorze, ot tak o. A za drugim razem włóżcie rękę po solidnej rozgrzewce. Bez rozgrzewki prawie od razu czuć kłujący ból

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i na początek to 30sekund polecam, minuta max. No i oczywiście głowy nie moczyć. Czapka sie przyda też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2009
,,...głowy nie moczyć. Czapka się przyda." z tego wychodzi, że skacząc wtedy do wody byłem lekkomyślnym d e b i l e m .

Zmieniony przez - ZłyCharakter w dniu 2014-01-06 13:48:17

Pot, ból, kontuzja, obity pysk.
Kiedy On wkroczy do akcji ziomek nie zrobisz już nic. Będziesz miał spotkanie z matą, poczujesz smak krwi. Dobry ziomek Cię uwalił- przecież to nie żaden wstyd!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak jest jakiś lód czy śnieg dookoła to lepiej wziąć klapki żeby sobie palców nie odmrozić. No i ja nie wskoczyłem do wody, tylko normalnie od niej wszedłem. Na początku aż od razu wyszedłem ale zrobiłem kilkanaście pompek i pobiegałem i tym razem się udało popluskać

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No teraz to o śnieg trudno żeby się natrzeć no ale woda też nie taka zimna jak normalnie zimą, że lód jest

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2009
Spokojnie, spokojnie... Na wielkanoc prawdopodobnie znowu śnieg będzie .

Pot, ból, kontuzja, obity pysk.
Kiedy On wkroczy do akcji ziomek nie zrobisz już nic. Będziesz miał spotkanie z matą, poczujesz smak krwi. Dobry ziomek Cię uwalił- przecież to nie żaden wstyd!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pierwszy raz to polecam wziąć ciepły dres, 10-15min jakiś bieg intensywny, pajace, walke z cieniem i dopiero po porzadnym rozgrzaniu wskoczyć - od razu sie zanurzyć cały, na 30 sekund, i od razu po wyjściu czysta koszulka na zmiane, znowu dres i to samo co na rozgrzewce aż na nowo sie nie rozgrzejecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Stojąca woda może mieć maks 0 stopni a nie mniej :)

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach te braki w edukacji woda pod lodem może mieć nawet -4 stopnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzw efekt mpemby
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Saffiedine vs Lim - WYNIKI

Następny temat

Stefan Struve w Krakowie – seminarium 25-26.01.2014

WHEY premium