SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym roku spamu nie będzie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206368

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
JTH zbija do 185. Odpowiedzcie mi na 2 pytania:
1. JTH twiedzi, że jest MAŁYM półciężkim i jego naturalna waga to MW i spokojnie zrobi wagę przy zdrowym odżywianiu. Co on p******i?
2. Jakim cudem on ma 6'2" skoro Shogun ma 6'1" ?

Zdjęcie:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
ja ostatnio tez mam jakies nogi rozyebane, bo nawet z chodzeniem jest ciezko ... biegalem sporo, po nierownym terenie i teraz chvj wie co boli, ale mozna ujac ze kuleje kilka miechow, raz na jedna noge raz na druga .. ciezko okreslic dokladnie miejsce, to moze byc wieksza czesc uszkodzona w malym stopniu ... jakies remedium?

chyba trzeba isc na masaz, zimne prysznice/basen

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
k***a sherdog podaje, że obaj mają po 185cm. Tak k***a ja mam 175 a jakbym walczył w UFC to by mi wzrost skakał pomiędzy 178-183 pewnie -.- nie mogą ich zmierzyć tylko pierdoły wypisują tj z tym zasięgiem, wgl niech lepiej nie podają. Mnie to np czasami ciekawi kto będzie miał przewagę warunków fizycznych i o ile a tu ni ch**a

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2014-01-10 01:25:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dams, lekarz, byle dobry.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
heh, ale od czego i jak takiego znalezc :) tych rodzinnych mam tak ujowych, ze chodze do nich po skierowania juz tylko i znizki na leki

mialem jakis czas temu przeswietlenie, ale bylo wporzo, tam gdzie najbardziej bolalo, to nie z koscmi raczej

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Na prześwietleniu Ci wykażą tylko uszkodzenia mechaniczne kości - pęknięcia, złamania, przemieszczenia ewentualnie. A możesz mieć uszkodzonego coś wewnątrz stawu, stan zapalny, cholera wie co jeszcze

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
taa, ale wiesz, te moje lekarki z dupy, nigdy nie cwiczace nie pomogą ;)

z miesniami czy cus niewielkiego tez mozliwe, bo to nie jest cos wielkiego, ale mocno ograniczajace ruchliwosc. tylko jak to zdiagnozowac odpowiednio i udac sie do dobrego specjalisty z leczeniem hm

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Lekarz sportowy albo ogarnięty ortopeda, tak myślę.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
jutro rano siłka a ja spać nie mogę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam bardzo serdecznie
Dzisiaj niestety mam bardzo dużo pracy i nie napisze kolejnej historii Mario w K1 aż do następnego tygodnia. Udanego weekendu

Zmieniony przez - Prawuss w dniu 2014-01-10 09:28:29
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Saffiedine vs Lim - WYNIKI

Następny temat

Stefan Struve w Krakowie – seminarium 25-26.01.2014

WHEY premium