SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany na redukcji - usystematyzowanie informacji.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 772
Dobry wieczór.

Od trzech dni nie mogę złożyć zamówienia na SFD, bo utknąłem na węglach. Po świętach planuję ścinkę. W osobnym temacie założę niedługo ankietę i będę liczył na obszerniejszą pomoc, tutaj chciałbym dowiedzieć się konkretnej rzeczy:

Czy węglowodany po treningu na redukcji i przede wszystkim - jakie?

Z przeczytanych dziesiątków tematów dowiedziałem się, że warto, że nie warto, że z przewagą cukrów prostych, że jednak złożone, że tylko waxy maize, że carbo wystarczy, że najlepiej vitargo. Słowem - do niczego nie doszedłem, bo nawet komentarze złożone z wielu argumentów były podzielone.

Proszę więc, podyskutujmy tutaj, żeby raz na zawsze ten temat rozwiązać. Najlepiej ogólnie, dotyczący większości przypadków - czy podnosić ten poziom glikogenu (przed aerobami/po aerobach), czy też pić samo białko i czekać z węglami do posiłku?

Enjoy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
a ja nie polecam :) ze względu na cenę i to że niczym nie ustępuję
carbo/ skrobi kukrydzianej

toż to droższy kisiel i tyle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
czy warto czy nie zależy od wyboru diety
Jak bedziesz w ketozie to unikasz jak ognia jak zdecydujesz się "palić tłuszcz w ogniu węglowodanów " już można dyskutować

Dlatego najpierw zdecyduj sie na diete ankieta i będziemy dalej gadać

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
"czy podnosić ten poziom glikogenu (przed aerobami/po aerobach), czy też pić samo białko i czekać z węglami do posiłku? "

Jeśli masz w niedługim czasie następny trening to owszem szybsze uzupełnienie glikogenu ma sens tak to bez różnicy i nie muszą być koniecznie

Węglowodany są bardzo ważne na redukcji, ale ile i kiedy to już zależy od wielu czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402711
Imo żadne węgle w prochu nie są Ci potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Jeżeli już węgle przy redukcji, to z żarcia. Zero problemu z uzupełnieniem.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 772
A utrudnię to trochę:

1h siłowni - pół godziny przerwy - 1,5h treningu piłkarskiego

Teraz już trochę bliżej mojego konkretnego przypadku. ;)


Zmieniony przez - m4g1k w dniu 2016-03-05 14:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
W takim wypadku oczywiście że węgle należy wrzucić po treningu siłowym bo zjedzenie posiłku może źle wpłynąć na następny wysiłek

Ja polecam waxy maize

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402711
W takim przypadku to inna sprawa , wtedy j/w , a następnym razem odrazu trzeba przedstawić dokładnie sytuacje bo jak widzisz duzo to moze zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
"1h siłowni - pół godziny przerwy - 1,5h treningu piłkarskiego"
Tak koniecznie uzupełnić, ale też sprawa dosyć ciężka, jeśli to trening, a nie zwyczajne granie. To nie robiłbym siłowego przed piłką z tak krótką przerwą, zwyczajnie osłabiasz potencjał treningowy. Wydłużyłbym nieco przerwę, jeśli to możliwe, jeśli nie to trudno :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
moze byc waxy, choc osobiscie bym przygotowal sobie zmiksowany rozgotowany ryz+owoce+woda dla plynnosci produktu, mozna pokusic sie dodac nieco bialka lub eaa i zjesc taki "posilek" miedzy treingami. powinien byc na tyle lekki, ze nie bedzie przeszkadzal w graniu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko przy redukcji

Następny temat

Białko dla wegetarian

WHEY premium