SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna na redukcji (ew. kontynuacja na masie)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11002
Witam.
Jestem obecnie na redukcji, myślę że jeszcze ok 4 tygodni. Tłuszcz i woda dość mocno poleciały, obwody delikatnie również przez co wyraźnie jestem mniejszy, z powrotem chodzę w zeszłoroczne koszulki. Lato jeszcze trwa i wczasy przede mną i wiadomo że jakoś by się chciało wyglądać a klatka i barki mi dość zmalały. Chciałbym wspomóc czymś mięśnie. Stąd też zastanawiam się nad kreatyną, w domu mam resztki mono i jabłczanu (łącznie pewnie ok 400g), tak więc najchętniej bym je połączył.
Czy dobrym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie teraz połowy cyklu przy redukcji i kontynuacja przy wejściu na masę (może być też tak że redukcja przeciągnie się do 8 tygodni, wszystko zależy od efektów)?
Jeśli tak to jak dawkować taki mix kreatynowy? Najlepiej zmieszać w jednej puszcze? Czy może mono przed treningiem a jabłczan po?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
smialo mozna tak zrobic
mono rano/jablko po i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11002
Dzięki za odpowiedź.
Zdania są podzielone, ponieważ czytałem tez że nie powinno się dawać kreatyny na koniec redukcji (na innym forum). Także sam już sam nie wiem.

Zmieniony przez - magnum44 w dniu 2013-08-08 13:14:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to zalezy czy z twojego doswiadczenia wynika, ze psuje kreatyna u ciebie efekt wizualny?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11002
Na redukcji jeszcze kreatyny nie brałem, ale na masie zawsze minimalnie efekty "poprawiała" - mięśnie przy cyklu były bardziej uwidocznione, psuć na pewno nie psuła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no to sam sobie odpowiedziales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to stosuj, nabierzesz doswiadczenie, inaczej sie nie dowiesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saw+ universal storm

Następny temat

jak najlepiej brać te odżywki ?

WHEY premium