SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ // Dziennik // Created by Pain[t]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
skoro nie zaczęła rosnąć, to przestań k***a kombinować, przetrzyj okulary i zacznij zap*****lać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No właśnie, dlatego nie kombinuję, tylko ćwiczę jednym planem, bez zmieniania. Peace.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Tobie są potrzebne wielostawy ! Pompki z elewacją nóg, poręcze, później wyciskania. Ale jak wrzucisz 3 wyciskania pod rząd albo 4 to też się nie dziw, że jesteś słaby. Przetrenowujesz tricepsy bo o czuciu samej klatki nie może być mowy.

Poręcze
Rozpiętki
Wyciskanie na skosie hantlami

Tyle Ci potrzeba. Właściwie wykonane.
I nie ma żadnego pokoju i głaskania po główce, chcesz rosnąć to musisz się starać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No kurczaki, ziemniaki. Ale ja podczas treningu klatki, naprawdę nie czuję tricków. I akurat na progres w klacie nie narzekam, poprawiła się fajnie przez te 5 tygodni, przynajmniej w moim odczuciu. Nie mam zamiaru zmieniać czegoś, co działa.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405





Venc też ma (m)AMBĘ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Venc1Lq
No kurczaki, ziemniaki. Ale ja podczas treningu klatki, naprawdę nie czuję tricków. I akurat na progres w klacie nie narzekam, poprawiła się fajnie przez te 5 tygodni, przynajmniej w moim odczuciu. Nie mam zamiaru zmieniać czegoś, co działa.


Tym zdaniem, o 4:38 rozj**ałeś mnie na łopatki. To czemu k***a nie masz przyrostów jak działa? A tak, tak - micha, nie? Jak Antek - przejrzyj na oczy w końcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870594
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
ale pyerdolenie niech sobie ćwiczy jak chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venc, ja bym w Twoim treningu klatki zrobił remanent. Zostawiłbym:
1. WL, ale nie 6 powtórzeń, tylko 8-10. W 6-ściu nawet nie poczujesz mięśni, mimo że dowalisz ciężaru.
2. Wyciskanie hantli na skosie ujemnym to bezsens, tym bardziej że robisz to przed skosem dodatnim. Wyrzuć w ogóle skos ujemny, bo tylko zużywasz energię. Nic Ci nie da, nie potrzebujesz "podcinać" klaty. Jeszcze nie. Jako drugie ćw. dałbym właśnie wyciskanie na dużym skosie dodatnim.
3. Jako trzecie ćw. rozpiętki poziome lub skos dodatni, ale nie 4 serie, tylko dwie na rozciągnięcie. W 4-rech tracisz energię, a nie masz tyle mięsa na klacie, żeby dobudować rozpiętkami więcej. Zamieniałbym cyklicznie rozpiętki z butterfly (jeśli masz możliwość).
4. Czwarte ćwiczenie, to poręcze, a jeśli ich już nie chcesz, to bramka w wersji high-to-low. Dopniesz i spompujesz sobie klatę tak jak trzeba, na całości. Jak nie masz możliwości zrobienia bramki, zrobiłbym wąski wyciskanie. Gwarantujesz tym dobrą pracę środka klatki i tricepsu. Zależy jak będziesz prowadził łokcie.

To moje zdanie - kogoś z małym doświadczeniem, ale to co napisałem sprawdziłem/sprawdzam na sobie.

Ile czasu już trenujesz wysokie zakresy powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Grypa mnie rozłożyła zupełnie, żyć się nie chce. Słaby i obolały, leżę w łóżku. ;/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5 z dodatkowymi ćwiczeniami

Następny temat

Trenig na masę

WHEY premium